Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged nem idegesítene egy...

Téged nem idegesítene egy ilyen kutyatartó szomszéd? Jogosan szólnék be nekik?

Figyelt kérdés

3 kutyájuk van, akik minden légyzümmögésre ugatnak mint egy veszett falka! Ha a az utca végén megy valaki, akkor is egymáson átbukva rohannak a kerítés mentén, ugatnak mintha szét szakítanák mindjárt a kerítést!


Ez is nagyon irritáló, de a család is!

De sétálni nem viszik el egyiket sem!


Úgy beszélnek a kutyákhoz mint egy degenerált lényhez.


Naponta többször hallom, hogy mivan, mivan, mivan, mivan tiiii! Mit csináltook?

Sziasztok, sziasztok, sziasztok, sziasztok, sziasztok! - Így jönnek haza a munkából, boltból, meg mit tudom honnan!


Jaaaaaj! de cukik vagytoook! Jaj de szééépek! Nézd milyen szépek így együtt! Jaaaj de szépeeeek!


Ahogy meghallom hogy kijönnek, haza jönnek, már zárom is be az ablakot, mert a fejem megfájdul tőlük!



Téged nem irritálna egy ilyen kutya tartó szomszéd, család?

Szerinted szólhatok valamit nekik, hogy ne beszéljen már úgy a kutyához, mint egy idióta állathoz?

Érti Ő azt is ha normálisan beszélnek hozzá?


Vagy nincs ehhez jogom? De nagyon idegesít, hogy úgy beszélnek egy értelmes állathoz, mint nem tudom mihez!



2014. dec. 22. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Engem meg az idegesít a szomszédomban, hogy úgy beszélnek a gyerekeikkel, mint valami idiótákkal, vagy éppen ordítanak velük, a két pulya meg folyton üvölt.


Az, hogy valaki gagyog a kutyájához, egy dolog. Én is szoktam és én is üdvözlöm őket minden hazaérkezésnél. Pont letojom, hogy mit szól hozzá a szomszéd és joga sincs szólni ezért!


Az már más tészta, hogyha ok nélkül ugatnak. Olyankor rájuk szoktam szólni, de igazából nálunk ez ritka, mert ha nem vagyunk otthon, illetve éjjel bent vannak, ott meg nem ugatnak...

Jön valaki a kerítésnél: ők is rohanva végigkísérik az illetőt és ugatnak. Védik a területüket, teljesen normális dolog. Az megint más dolog, hogy ha kint vagyok, és már túlzásba viszik, akkor rájuk szólok.


De csak azért beszólni valakinek, mert gagyog a kutyáihoz, nem helyes dolog és nem is jogos!

2014. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

És ha nem normális így beszélni a kutyákhoz, akkor mivan? Az segít rajtad? Hát könyörgöm, elhiszem, hogy idegesítő, de joga van azt mondani nekik, amit és ahogy akar..

Ha gyereke lenne és ahhoz gügyögne tavasztól őszig, azt jobban viselnéd?

2014. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Engem is idegesítene, de nemigen tudsz mit tenni sajnos.
2014. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, cseréljünk! A szomszédban hasonló kaliberű kutya volt: szeparációs szorongás miatt legalább fél órás ordítás minden alkalommal, amikor jön, megy valaki + reggel 5-től este 10-ig mérgezett egérként mászkáló gazdi. Amióta kutyulimutyuli meghalt, zsákszámra hordja haza a részeges, közveszélyes börtöntöltelékeket. Inkább kérem vissza a Bordit. #10 kedvéért: papírvékony falak, semmike kis porták. Azt is hallani, ha a szomszédban finganak.


Az ugatásért van jogod szólni. A leírásod alapján nem úgy tűnik, mint akik nem szeretik a kutyáikat. Lehet, hogy csak rossz információkat kaptak a kutyatartásról és egy picit el vannak tévelyedve. Ha kedvesen, aranyosan, udvariasan adod elő a mondókád, még az is előfordulhat, hogy hallgatnak is rád.

Az nem kifogás, hogy ők így őrzik a házat, a kutyáknak is meg lehet tanítani, hogy mikor elég az ugatásból, viszont falra hányt borsó, ha az egyetlen energialevezetési forrásuk az ugatás és a legnagyobb élmény, ami éri őket egész nap az, hogy leesik egy falevél.


A gügyögéssel nem tudsz mit kezdeni. Én sem vagyok gügyögős és egy bizonyos fokon túl engem is irritál a dolog.

2014. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ugatás zavarna,lehet egy idő után az idióta gügyögés is.
2014. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!