Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2kg-os a baba Yorkim. :D...

2kg-os a baba Yorkim. :D kezdhetek felni, hogy belole nem yorki lesz? :"""D

Figyelt kérdés
Yorkshire terrier, 4 honapos yorki

#yorkshire terrier #4honapos Yorki
2014. dec. 25. 15:30
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
70%
Én viszont lenézlek, mert nem érdekel sem a kutyád, sem a fajta minősége, sem az, hogy ezzel mit is teszel! Ha szaporítót támogatsz, nem vagy jobb magánál a szapinál. Támogatod, hogy még több bizonytalan egészségű és idegrendszerű kölyök szülessen, hogy még több kölyök kerüljön akár utcára, akár menhelyre, akár még rosszabb helyre, hogy még több szukát ellessenek agyon tudás, felelősség nélkül és támogatod, hogy a fajta állománya, amit tartasz még rosszabb legyen! És itt az én kérdésem, hogy ennyire nem fontos számodra a kutyád, hogy még az egészségére, idegrendszerére sem ügyelsz? Csak az a fontos neked, hogy kb. yorkinak nézzen ki, mert az most menő? Ennyire nem tiszteled és szereted ezt a fajtát?
2014. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
67%

Anélkül, hogy belemennék a "miért kell fajtatiszta kutyát normális tenyészetből venni" című ezerszer leírt szövegbe: a standard szerint a maximum súlya felnőttként 3,1 kg lehet. Ha ennél több lesz, akkor nem felel meg a fajtastandardnak.

Egyébként nem attól lesz egy kutya yorki (vagy bármilyen más fajta), mert "úgy néz ki".

2014. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
65%

[link]

Yorkie merettablazat. 4 honaposan 2 kg annyira nagy, hogy nincs is benne (nyilvan atszamitva a mertekegysegeket). 2 kg az legkorabban 1 honap mulva lehetne.

2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
57%
Kerdezo, nem yorkid van. De attol meg szeresd ugyan ugy.
2014. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
A fajta minoseget nem fogom veszelyeztetni, mert hobbi kutya tarto vagyok nem szaporito, nem tenyeszto! Mivel nem ismersz miket is beszelsz? Az pedig hogy idegrenszeri problemai vagy egeszsegugyi azt egy szoval nem allitottam! Nem kell a sajat nyomorodat masokra kivetiteni!:D semmi baja problemaja nincsen, egeszseges. Azt viszint hallottam h az ilyen altalad nagyon dicsoitett kenelekbil kerulnek ki a selejtek na azt mar hallottam. A tultenyesztes senkinek nem tesz jot. A verfrissites az nem jon rosszul ;)
2014. dec. 25. 21:56
 26/56 A kérdező kommentje:

Egyebkent meg nem ugyelek az egeszsegere??? Te neked valami lelki nyomorod van ???:D hat jol irtam olyat h nem erdekel a kutyam meg stb??? Megirtam h szerelem kutya volt . Azert hoztam el mert megszerettem elso latasra. Tudom, hogy nagy kivancsi leszek hogy mekkora lesz... Elajandekozni/eladni/kirakni semmikeppen nem fogom.

Eppen baratkozom a gondolattal, hogy egy picit nagyobb lesz a kisszivem :) ennyi.

2014. dec. 25. 22:00
 27/56 anonim ***** válasza:
45%

Bocsánat, nem tudtam, hogy röntgen szemed van, amivel megállapítod, hogy van-e örökletes betegsége egy kutyának vagy sem! Mert kétlem, hogy a szaporító haverod szűrette volna a kutyáit. Idegrendszerbe is belelátsz? Hát te egy mágus lehetsz, vagy valami földönkívüli... Gratulálok az okos megjegyzéseidhez. És vérfrissítés? Mégis milyen vérfrissítés? Az is könnyen lehet, hogy a kutyád szülei rokonok! Egyszóval az nem volt fontos neked, hogy a kutyád egészséges legyen, különben szűrt szülőktől vettél volna kölyköt.

A fajta tönkretételét, még több kétes egészségű és idegrendszerű kölyök születését és a gazdátlan yorkik számának növelését pedig azzal segíted, hogy támogatod a szaporítást! Tudod ha nem látod a fától az erdőt, az nem az erdő hibája!

2014. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Keverék de aranyos :)
2014. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Onnan latom , hogy vele egyutt elek. Viszont te vegigvezethetned a csaladfadat meg valami lehet h nalad is defektes?! :/. Nem kedvelem a gyari soron gyartott kutyakat ezert nem akartam rideg tenyesztotol kutyat venni, aki azert tart kutyat h Fenntartsa magat belole. Szoval igen lehet en inkabb olyan szaporito parti vagyok aki csaladban neveli/tartja a kutyait. Jool van legyen keverek

. Remelem nem lesz 20kg a tobbi nem erdekel. Am koszonomcukorbogar.

2014. dec. 25. 23:20
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
A tenyeszto sem el meg ebbol es o is csaladban tartja a kutyait, demellett ert is ahhoz, amit csinal.
2014. dec. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!