Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2kg-os a baba Yorkim. :D...

2kg-os a baba Yorkim. :D kezdhetek felni, hogy belole nem yorki lesz? :"""D

Figyelt kérdés
Yorkshire terrier, 4 honapos yorki

#yorkshire terrier #4honapos Yorki
2014. dec. 25. 15:30
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

A tenyésztőnek nincs haszna a kutyáiból, mivel a kutyákat kiállításra viszi, betegségekre szűreti, gondosan megválogatja, kivel rakja össze a törzskönyves kutyáit.

A szaporítók meg vagy összeraknak minden kutyát, ahogy esik úgy puffan, vagy van egy aranyos kutyája, akit mindenképp pároztatni akarnak, persze totál fölöslegesen. A szaporító az szaporító, és ezt támogattad, gratulálok.

2014. dec. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Amilyen kerdes-valasz adasba lehet veluk kerulni a kutyusokkal kapcsolatba inkabb ugy tunik mint egy futoszalagon keszult kutyagyar. Aki 100.000eket elker kutyakert az megel ebbol ...
2014. dec. 26. 07:48
 33/56 A kérdező kommentje:
Amugy ha ennyire jol ertetek a yorkikhoz, akkor szerintetek milyen keverek lehet JimBeam?
2014. dec. 26. 07:49
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

Parszor mar le volt irva, hogy mi kerul ennyibe a kutyan. Csak az alom felnevelese 100 ezer, a szuka evi ellatasa legalabb ennyi evente es akkor meg csak az alapellatasrol beszeltunk, kiallitasra, egeszsegugyi szuresekre stb nem koltott semennyit. A kan egy kolyok araert fedez, vagyid kb 100 ezerert. Mivel kistestu, szuletik mondjuk 2-4 kolyok atlagosan. Ebbol jo esetben nullan lesz. De ezeket majd leirja valaki, aki jobban ert hozza.

A kutyad valoszinuleg egy yorki jellegu keverek, de nagyobb koraig meg rengeteget valtozhat, majd egy eves koraban jobban meg lehet mondani.

2014. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
87%
Tudod az a szánalmas,hogy yorkit akartál,de beėred azzal,hogy hasonlítson.Hogy mi nő belőle?Senki meg nem mondja.Talán egy a cinege lábú tucatkutyákból,amit az olyan "kutya és fajta centrikus" helyeken gyártanak,mint ahol te is bevásároltál.
2014. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

Tudod mi a szanalmas, hogy igy vagy kepes beszelni egy kutyarol!!! Amikor elmondtam h szeretem !! Es a szulei yorkik voltak.ha a kepet megnezed lefogadom h eletedbe ilyen szep yorkit nem lattal te idiota

:D az meg h nagyobb sulyu egy vicc akart lenni az olyan idiotaknak mint te ... Ironia...te agysebesz

2014. dec. 27. 14:17
 37/56 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egy kutya szép, még nem jelenti azt, hogy egészséges is, és nem örökít tovább semmilyen betegséget. Ezért kell a szülőket betegségekre leszűretni, és csak utána pároztatni, nem agyba-főbe össze-vissza szaporítani, tudás nélkül.
2014. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Hagy meséljem el a saját storymat. Németjuhászt vettünk szintén ilyen németjuhászos családból. Gondoltuk öreg bácsika, biztos csak hobbi...

Két hónaposan elhoztuk, négy hónaposan semmi sem látszott rajta. Aztán fél évesen lekopaszodott, mindenféle baja volt a bűzmirigyével, az immunrendszere a padlón volt, két évig nyomtam bele a vitaminokat, jó nagy összeget (kb 150.000 ft-ot) otthagyva a dokinál. Most ott tartunk, hogy él, de tisztán látszik, hogy diszpláziás. Gyönyörű, többen mondták, szerintem is, de inkább lenne ronda, mint ilyen sz@r egészségügyi állapotban.

Rájöttem, hogy akitől vettük, az bizony szaporító. Mert nem adott TK-t és csak úgy ránézésre összetett két kutyát, a pénzért csinálta.

A következő kutyámat tenyésztőtől veszem...

A lényeg: Négy hónaposan semmi nem látszott a kutyán, és mégis itt tartunk...

2014. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz abban biztos,hogy tényleg az a kan az apa,akit mondtak.

Mondani sok mindent lehet.

Meg ami szerinted szép,miután nem vagy sem tenyésztő,sem küllembíró,lehet hogy meg sem felel a standardnak.

2014. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo mar rajott, hogy hulyeseget csinalt, csak koti az ebet a karohoz. :)
2014. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!