Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2kg-os a baba Yorkim. :D...

2kg-os a baba Yorkim. :D kezdhetek felni, hogy belole nem yorki lesz? :"""D

Figyelt kérdés
Yorkshire terrier, 4 honapos yorki

#yorkshire terrier #4honapos Yorki
2014. dec. 25. 15:30
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
En elhiszem h tortennek szaporitoknal is sztorik. A bacsika meg akitol elhoztatok gondolom egy gyors idopont egyeztetes volt. :) ... Azert mert nem szettenyesztett yorkit vasaroltam bocsasson meg az eg ... De erdig szorny sztorikat tenyesztorol hallottam nem pedig atlag csaladokrol..
2014. dec. 28. 01:07
 42/56 anonim ***** válasza:
100%
Mondd mar meg nekem, miert lenne tobb az esely a beteg, problemas kutyara egy gondos, hozzaerto tenyesztonel, szurt szuloktol, mint egy csaladnal, ahol random osszeraknak2 yorkinak kinezo kutyat? Es milyen remtorteneteket hallottal tenyesztokrol?
2014. dec. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
Mondd mar meg, miert rosszabb olyan helyrol venni, ahol ertenek hozza, gondosan valasztjak ki a parositasokat es az egeszsege meg a kulleme nemzetkozileg elismert papirokkal igazolhatoan kivalo, mint olyan helyrol, ahol random osszeraknak 2 yorkinak latszo kutyat? Es milyen remtorteneteket hallottal tenyesztokrol? Mert pl akiktol en vettem a kutyamat, ok egy aranyos 3 gyerekes csalad, a kutyakon kivul macskajuk es lovuk is van. A kutyakat kiallitasra hordjak, szurtek, rengeteget setalnak, mem kennelben, hanem lakasban laknak. Es az altalam ismert tobbi tenyeszto kozott is ez a standard, pedig ismerek parat.
2014. dec. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem lattam, hogy az elso is elment.
2014. dec. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Nem, nem gyorsidőpont volt, hogy gyorsan kellett a kutya. Nagyapám intézte nekem, már születése előtt készültünk az érkezésére.

Ezt a túltenyésztett meg széttenyésztett storyt pedig felejtsd el, mert ilyet csak az mond aki nincs tisztában a dolgokkal.

2014. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Túltenyésztésről csak annyit,hogy a kutyád szülei is lehetnek közeli rokonok.
2014. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Na de egy tenyesztonel is lehet az .. Folleg aki a penzre megy. Es nekem ne magyarazzon senki mert kulonben miert csinalnak? Hagyjuk mar ! Rizsa az egesz!
2014. dec. 29. 00:35
 48/56 anonim ***** válasza:
78%
Te tenyleg ennyire buta vagy, vagy csak ugy teszel?
2014. dec. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
85%
Tenyesztonel, ha a szulok kozeli rokonok, akkor MEGNEZED A TORZSKONYVET ES LATOD. Szaporitonal ilyen nincs.
2014. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
51%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2014. dec. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!