Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is feleslegesen...

Szerintetek is feleslegesen akadtam ki?

Figyelt kérdés

Elmentünk az ünnepekre telelni és addig rábíztuk a 3 éves törzskönyves Beagle-nket a szomszédra,hogy vigye sétálni meg, hogy etesse. És mikor hazajöttünk nagy örömmel jött és mesélte,hogy a szuka beagle-jét befedeztette a miénkkel. De hozzátette,hogy ne aggódjak majd kapok belőle pénzt.

De nekem nem kell se a pénz se semmi. És szerintem nagyon felháborító,hogy a megkérdezésem nélkül az én kutyám közreműködésével szaporít.


2014. dec. 28. 12:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk akivel 5 éve jó viszonyt ápolok és szinte minden nap beszélek vele. Úgymond egy barát (volt) arra csak rábízhatom a kutyám. Pláne ha másra nem nagyon tudom.
2014. dec. 28. 12:32
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, azért tanultál belőle. SOHA, SENKIRE ne bízd rá az ivaros állatodat! Egyáltalán, volt szó fedeztetésről valaha is, vagy csak hirtelen kipattant az agyából?
2014. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Úristen... Mi az, hogy azért nincs ivartalanítva, mert nem tud kiszökni??? De jó lehet szegény kutyának a kangörcstől szenvedni, amikor a környékbeli szukák tüzelnek. Itt kezdődik az állatkínzás!

Én az ambullomat ivartalaníttattam, pedig az egyik legjobb kennelből van. Sokkal humánusabb így tartani a kutyát, ha nincsenek tenyésztési terveid, és akkor ilyen problémád se lenne.

2014. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

És vajon hogy nem tudtad h tüzel a kutyája?

Ha tüzelt, és éppen akkor volt termékeny, akkor annak olyan szaga van, ami a kan kutyát, amint belép a kertbe, nem hagyja nyugodni. Én egyből látom a kutyámon, ha egy tüzelő szuka van a környéken. Vagy nem ismered ennyire a kutyádat...

2014. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Szemétség volt ez a szomszédodtól, de te is hibás vagy ebben.


Egyrészt ha nem akartál tenyészteni a kutyáddal, miért nem ivartalanítottad? Nagyon nagyon sok problémát elkerültél volna azzal (köztük ezt is).


Másrészt ha ennyire ismered a szomszédod, hogy napi szinten találkoztok meg minden, akkor gondolom tudtad, hogy van egy szuka kutyája. Mielőtt odaadtad volna a tiédet, azért nem ártott volna tájékozódni róla, hogy az a szuka éppen nem tüzel-e? Mert egy kutya nem 3 napig tüzel, hanem több hétig.

Hogy azt mondta, hogy majd különzárja őket? Na ezt meg akkor sem tenném meg a kutyámmal, ha fizetnének is érte, hogy 3 napig szenvedjen a tüzelő szuka mellett a kangörcstől, úgy hogy ott illatozik az orra előtt a szuka... Akkor már elviszem egy kutyapanzióba, ahol nincs ilyen veszély.


Gondolkodni kellett volna előbb egy kicsit.

2014. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Na nehogy már ő legyen a hibás. Én 100%-osan az ivartalanítás mellett vagyok, de ha valaki nem akarja, hát nem akarja. Az, hogy a szomszéd mit csinált, az meg aztán végképp nem tudom, hogy lehet az ő hibája. Ha nem a saját szukájára rakta volna rá, lehet hogy rárakta volna a második szomszéd pincsijére, merthogy milyen aranyosak lesznek majd a kiskutyák.


Szerintem egyébként simán lehet, hogy annyira tudatlan, hogy azt hitte, nem vérzik már a kutyája, így nem is áll majd meg a kannak, aztán az mégiscsak befedezte és utólag próbálta szépíteni a dolgot, hogy ő ezt így akarta és hogy ez mennyire jó. Persze baromira gáz, de most már késő. Még jó, hogy a kérdezőé volt a kan és nem a szuka.

2014. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Legközelebbi rendőrkapitányság, feljelentés, MOST AZONNAL!
2014. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én nem adtam oda. Ő jött át hozzánk minden nap. Az én kutyám az ő udvarukra nem is ment.
2014. dec. 28. 13:21
 19/22 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan.Gondolom nem véletlenül a hátad mögött csinálta.
2014. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 13:14

Ezt most komolyan gondoltad?

Mégis, mit kezdene a rendőrség azzal, hogy egy kan megdugott egy szukát? Nem ellopták. Nem kínozták.

Az a kan nem lett semmivel sem kevesebb, sem több. Max , ha kapott egy jó kis fertőzést, annak a költségét be lehet hajtani a szuka gazdáján. Viszont, ha nem akarja netán kifizetni, akkor lehet bíróságra menni.

2014. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!