Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most büszke magára az a sok...

Most büszke magára az a sok ember, aki pár rohadt villanásért halálra rémíti több száz ezer kutyát?

Figyelt kérdés

Itt fekszik melettem a kutyám és így is meg van ijedve a sok rohadt durrogás miatt!


Legszívesebben lenyomnám a torkukon a tűzijátékot!



2014. dec. 31. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Kerdezo!

Teljesen egyet ertek veled!:) Allatbaratok tartsunk ossze!

BUEK!

2014. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

"halálra rémíti több száz ezer kutyát" Meg madárkát meg cicát meg nyuszit meg kit tudja mit. Részemről az egyik macska alszik, mint a bunda, a másik aktívan fél (ráadásul asztmás, volt már példa rá, hogy pánikhelyzetben befulladt). De kötve hiszem, hogy a környék énekesmadarainak nagyon bejönne ez csatazaj.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nem büszkék magukra. Szerintem el se jutnak odáig, hogy az ő tüzijátékozásuk és petárdázásuk bárki számára komoly gondot jelentene. Ők boldogok, a többi meg kit érdekel?

2014. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Szilveszterkor az emberek buliznak, és tüzijátékoznak. Ezt mindenki tudja, vigyázunk az állatainkra. Semmi probléma nincs ezzel. Ha vihar van, és fél a kutya, akkor is háborogsz?
2015. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%

Primitív szórakozás primitív embereknek.

Az összes többi embert meg állatot magasról leszarják.

Az év 364 napján tilos, mert veszélyes, az az egy nap, amikor meg minden idióta már lerészegedett, nem veszélyes.

2015. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy ez a szãndékuk.Rėgen jó poén volt valaki mellett ledobni egy petãrdát,vagy betenni a zsebébe,na ezért nem megyek tömegbe,a retardáltak miatt.A többi csak békés szórakozni vágyó ember.A kutyát meg el lehet zárni,meg fel lehet bilétázni, szóval lehet rájuk vigyázni úgy,hogy ne essen bajuk.
2015. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kutyák ijesztgetése a cél.


Hanem ez egy ünnep,hagyomány,így köszöntik az újévet,ahogy az egyik válaszoló írta.


Az állattartóknak ilyenkor jobban kell vigyázni a kutyájára/macskájára.


Miénk is félt amikor az első szilvesztere volt.De oda fektettük a másik kutyánk mellé,aki végig alussza még a viharokat is.Meg mellette voltunk,zenét hallgatunk.Feladatoztunk és egész jól viselte.Utána a viharokhoz is szépen hozzá szokott.


Inkább szoktatás kérdése ez.Van aki leszarja a kutyáját egész évben aztán szilveszterkor/viharokkor jön rá,hogy van egy félős kutyája.

Mondjuk idegrendszertől is nagyban függ.

2015. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 vyrob ***** válasza:
37%
egyszer egy évben birjad már ki te kis ideggyenge :) németországban november ota durrog és holandiában is ott te szörnyethalnál szerintem ;) én büszke vagyok nekünk ez szorakozás a tüzijáték de az nem szorakozás hogy hat kutya szaladt el mert 8 órakkor szilveszterkor poráz nélkül sétáltatta a barom álattya >( ne felejsd el az éremnek mindig két oldala van biztos hogy mindenért mi vagyunk a hibásak ? még véletlenül se az a barom aki poráéznélkül szilveszterkor levitte a kutyáit ;)
2015. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves vyrob!

Ajánlom figyelmedbe a Magyar Helyesírás Szótárai című könyvet, azt forgasd petárdázás helyett, garantáltan jó szórakozás lesz!

2015. jan. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 vyrob ***** válasza:
gyorsan irok nem javitom a hibákat te meg törödj a magad dolgával ;) sok igasság volt abban amit irtam te se tudtál gondoskodni a kutyádról ahogy látom .
2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem büszke mert megrémíti a kutyákat (aki igen az meg legyen nyugodtan....no comment) nekünk is van kutya amelyik fél, azt beengedjük a házba arra az egy újév éjjelre, én meg elmegyek a háztól távolabb, hogy ne rémítsem halálra szegényt....de ettől még nem vagyok büszke. Az büszkeség mikor valaki olyan részeg hogy nem tud magáról? Mert szerintem az sem. Szeretem a tüzijátékot és kész. A kutya aki fél az ugyanúgy fél egy viharban is, és én is kutyabarát vagyok, de évente egyszer kibírja a kutya is....ha minden hónapba lőnének akkor teljesen egyetértenék....de ez egy éjjel /év.
2015. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!