Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?!

Milyen kutyánk legyen?!

Figyelt kérdés

Sajnos elkellet altatni a kutyusunkat 13éves volt.. /cry nagyon szerettük ,és szeretnénk ha lenne kutya a háznál beakarunk szerezni egy másikat milyet tudnátok javasolni rövid szőrű nagy és könnyen tanítható , előző kutyánk német juhász volt


előre köszi az értelmes válaszokat.


2010. febr. 4. 17:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Magyar vizsla, Doberman, Német dog, Boxer, Rottweiler
2010. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ugyanolyan kutyust nem tudtok befogadni?Vagy most mindenképpen más fajtát akarsz? Részvétem!:(
2010. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Az neked kell tudod, milyet szeretnél, vagy hogy egyáltalán már most kellene-e újat beszerezni, vagy inkább még várni kellene ezezl.
2010. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, sajnálom a kutyusotokat :(

Nekem golden retrieverem van. Igaz kell féslni rendesen, de ha kisgyerek van a házban, akkor ideális kutya. Nagyon családcentrikus és okos. Nekem évek óta goldim van. De tudom még ajánlani a magyar vizslát is, vagy a labradort.

2010. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
100%
Német dog(L)
2010. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnénk ugyan olyat mert az rá emlékeztet és belőle csak egy van ilyen okos kutyánk még1x nem lesz azért kell most mert ez nem olyan környék ahol megengedheted magadnak hogy nem tartasz kutyát.. és amúgy is a gyerekeknek nagyon hiányzik
2010. febr. 4. 17:23
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

részvétem


magyar vizsla/más vizslák

boxer

rhodesia ridgeback

beauce-i juhászkutya

amerikai-kanadai fehér juhászkutya

2010. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
belga juhász. Hasonlít a németre, négy fajtája van. Ezek csak a szőrükben különböznek. nekem a groenendael tetszik a legjobban.
2010. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
labrador
2010. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

szerintem nagyon szép dolog lenne, megmenteni egy másik életet:) menhely, fajtamentők... és sajnálom a kutyust...

A menyországtól innen van egy hely, amit úgy hívnak: a Szivárvány Híd.


Amikor egy állat, aki közel állt valakihez meghal, a Szivárvány Hídhoz jut. Egy nagy rét terül el a lábánál, hogy minden állat szaladgálhasson, és együtt játszhassanak. Állandóan süt a nap, és elegendő étel, ital található ott, hogy mindenki kényelmesen érezze magát.


Azok az állatok, akik betegek, vagy öregek voltak, visszanyerik egészségüket és életerejüket. Akik megsérültek, sebeik begyógyulnak és olyanok lesznek, mint ahogyan fiatalon ismertük őket.


Az állatok boldogok és elégedettek, kivéve egy dolgot: hiányolják azt a valakit, akit szerettek, akit hátrahagytak.


Minden állat együtt kergetőzik és játszanak, de eljön a nap, amikor valaki egyszer csak megáll, és a távolba tekint. Tekintete elszánt, teste lelkesen reszket. Egyszer csak elszakad a csoporttól, a fű fölött szinte repülve, lábai egyre gyorsabban és gyorsabban viszik előre.


Megpillantja gazdáját, és amikor gazda és hű kedvence végre találkoznak, egymásba kapaszkodnak örömmel, hogy soha ne váljanak el többé. Boldog puszik záporoznak a gazda arcára, újra megsimogathatja imádott kedvence fejét, és újra belenézhet bizalomtól csillogó szemébe, oly rég eltávozott életéből, de soha nem tűnt el szívéből.


Azután átsétálnak a Szivárvány Hídon, együtt...

2010. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!