Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem fog meghalni?

Ugye nem fog meghalni?

Figyelt kérdés

5 napja elvittem a kutyánkat ivartalaníttatni, és ma habosat hányt, a doki azt mondta seblázat kapott, és adott neki antibiotikumokat, meg még valamit... Azt mondta, hogy ha 2 napig nem javul vigyük vissza! Lehet, hogy megöltem a kutyánkat... :-((((


Korábban kérdeztem: Igaz-e, hogy ezért börtön jár?


2010. febr. 4. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem aggódsz túlzottan a kutyádért?

Nem azért,én is pont ilyen vagyok,de nem valószínű,hogy megölted volna.

Ha gondolod,vidd be az egyik klinikára,ott 24 órás orvosi felügyelet alatt van,és ha rendbejön,vidd haza.Én ezt tettem,mikor a kutyám beteg volt,3 nap múlva egészségesen hoztam haza a Juhász Klinikáról.

Pesti vagy?

Itt találod a klinikák listáját:

[link]

2010. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Jaj te buta dehogy ölted meg a kutyádat, és nem jár börtön érte, hiszen nem ütötted agyon, nem bántottad.
2010. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy túlaggódod, ez gyakori.
2010. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az "Ezért börtön jár?" - egy korábbi kérdésem volt itt a gyakorin...Ha érdekel olvasd el :) Amúgy köszi a bíztatást... bári vagyok
2010. febr. 4. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp keress egy jobban felkészült orvost, azért egy ivartalanítás ma már rutinműtét, nem kéne semmi problémának lennie vele. Azt tudom ajánlani, hogy ne pici egyszemélyes rendelőt, hanem egy jóhírű nagyobb rendelőt keress, ahol rendszeresen végeznek nagyobb műtéteket is, több orvos van, ultrahangtól kezdve minden berendezésük megvan az összes probléma kezelésére.
2010. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen dolgozom, számtalan kutya ivartalanítás utáni lábadozását láttam már.

A habos hányás előfordul, akár a műtét után 5 nappal is. A doki adott neki antibiotikumot, így nagyon csekély az esély rá, hogy gyulladás lépjen fel.

Arra ügyelj, hogy a sebét ne nyalja ki, ha szükséges, rakj rá gallért (tölcsért).

Kend be minden nap 1-2x a sebét helyileg Betadine-al.

Víz mindig legyen előtte, az ételt ne erőltesd, de azért minden nap menjen valamennyi étel belé.

1 hét múlva már emlékezni sem fog rá a kutya.

Nagyon túl aggódod a dolgot, tiszta aranyos vagy :). Nem fog meghalni és nem jár érte börtön.

Milyen a kutya kedve? Eszik? Mennyit mozog?

2010. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a kedve, az ételt még kézből sem fogadja el és ne is iszik. Az állatorvos adott antibiotikumot és infúziót is, de nem eszik-iszik. viszont apumat megugattta :)
2010. febr. 5. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a kan kutyánk átesett egy ivartalanításon, és hát szegénykém pár napig maga alatt volt, de nálunk szerencsére nem volt ilyen komplikáció. Amúgy szerintem pár nap és rendbe fog jönni. Ne aggódj!:)
2010. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a kutyussal?
2010. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

A börtön hülyeség, de én ezt az egész ivartalanítást nem is tartom jó ötletnek, mert a kutya utána úgymond csak van és nem élvezi az életet.

Mivel az az életcélja, hogy szaporodjon,( még ha soha nem is sikerül neki, de akkor is az esélye meg van) ezért nem szabad megfosztani a céljától...

2010. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!