Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jól cselekedtem?

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Másfél éves kis szobakutyánk(Bishon) eoipsziás fél éve nyár óta.Rengeteg rohama volt a félév alatt gyógyszer mellett.Nagyon sokat szenvedett szegénykém! Szilveszter után 20 -25 rohama volt( a tüzijáték miatt is)és felhívtam az állatorvost, hogy mit tegyek, ő mondta, hogy menjek be szombaton hozzá megbeszélni, mert valószínűleg el kell emiatt altatni, mert ennyi rohamtól nem lesz már ép az agya.Férjem bement, és megbeszélte az állatorvossal, hogy aznap, tegnap 11 kor elaltatják.Tényleg nagyon sokat szenvedett a kutyus, és nagy fájdalmai voltak.Mármint alatatás előtt.Ez volt mindenki szerint a legjobb döntés.Én nem mentem, mert nem akartam látni az altatást.Meg van egy pci gyerekem is, vele voltam.DE egyszerűen nem akartam a kutyust elengedni, mert annyira szeretem!Elbúcsúztam szegénykémtől, még utoljára átölelgette, megsimiztem, mondtam neki, hogy mindig velünk lesz, és már nem fog többet szenvedni!Megmaszíroztam még utoljára, és elengedtem szegénykém utolsó útjára! Tudom, hogy ez volt a helyes döntés,de olyan szépen, és őszintén nézett rám még utoljára is.Annyira örült a kis könnyes szseivel az utolsó maszírozásnak, az utolsó simizésnek.Most pedig NAGYON lelkiismeretfurallásom van,hogy ez lett,nagyon hiányzik!!!!! A döntést miatta hoztuk, hogy ne szenvedjen, mert ha kéthetente rohama volt, nagyon sokat szenvedett előtte is meg roham alatt, és után is.Roham után annyira fájt a fejecskéje, hogy két napig csak csaholt, fel alá járkállt.

Szerintetek jó döntés volt az orvosra hallgatni, és megszabadítani őt a fájdalmaitól?De annyira hiányzik,a másik kutyusunk is nagyon szomorú miatta!

HA KUTYÁD ilyen helyzetben lenne, te is meg mernéd ezt a lépést tenni??????SZERINTETEK is jó döntés volt????? Az alataás állítólag nem fájt neki!Szépen elaludt!NAGYON hiányzik nekünk, hisz családtag volt, még mindig itt érzem őt, de már nincs itt!


2015. jan. 4. 03:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most is felriadtam álmomból,és lelkiismeretfurdallásom van,azt is tudom, hogy már előbb is meg kellett volna ezt tenni, mert féléve már csak szenvedett.Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz!Mielőtt ez megtörtént, már 3 kutyadokival jól kivizsgáltattuk, mind ugyanazt mondta, hogy ennél már sajnos csak rosszabb lesz neki, mert ez gyógyíthatatlan.
2015. jan. 4. 03:34
 2/12 anonim válasza:
Kegyetlen a világ, ezt kellett tenned.
2015. jan. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szeretetnek. El tudtad engedni, amikor mennie kellett. Ez fáj (nagyon), ha kicsit rendezted soraidat egy másik kutya sokat segíthet.
2015. jan. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél és nem is az én kutyám volt még minden e ez engem is szíven ért. Részvétem
2015. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, és jól esik, hogy együtt éreztek,meg hogy jól cselekedtem, és nem voltam önző, hogy így is megmaradjon, hogy szenved szegényem!
2015. jan. 4. 09:17
 6/12 A kérdező kommentje:
[link] EGY KÉP A CUKI KIS BLÖKIRŐL!OLYAN ÉDES ITT IS? EZ AZ UTOLSÓ KÉPE HETES a KÉP!
2015. jan. 4. 09:19
 7/12 A kérdező kommentje:
3 hetes a kép, már írni sem tudok
2015. jan. 4. 09:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttetek!
2015. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Jónak nem mondanám,de azt,hogy szükséges volt,igen.Nem ismerem a kutyád családba fogadásának történetét,így ne vedd magadra,de nagyon fontos,hogy kennelből,szűrt szülőktől,törzskönyvvel és eü.szerződéssel legyen a kutya megvásárolva,mert az epilepszia egyre gyakoribb az ilyen kutyák között,köszönhetően az eladás centrikus szaporítóknak.
2015. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megértelek és teljesen természetes, hogy hiányzik. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, mert el kell jutni arra a pontra, amikor úgy döntesz, tényleg meg akarod szabadítani a szenvedésétől. Fel a fejjel, ez neki megváltás volt!
2015. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!