Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szokta megengedni a kutyájá...

Ki szokta megengedni a kutyájának hogy az ágyon aludjon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Én (westie a kutyus)
2010. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Én nem. Szeretem a kutyám, mindenhol mászkálhat a házban, de ha eszek nem lehet abban a szobában ahol eszek, és nem aludhat mellettem, mivel én vagyok a falkavezér (a farkasfalkában sem aludhattak a falkavezér helyén a többiek). Amúgy nem értem, miért baj az ha a kutyám a saját fekhelyén alszik, és nem a gazdi lábánál... :S Ezt csak azért mondom, mert már találkoztam olyan emberrel, aki meg tudta, hogy nem velem alszik a kutyám, és leordította a fejem, hogy miért vagyok vele ilyen kegyetlen. :S

Amúgy semmi bajom nincs azokkal akik megengedik, de én jobban szeretem ha a saját helyén alszik. :)

2010. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
én. vagyis mi a párommal. egy palotapincsink van. egyrészt nagyon hozzánk nőtt, sokminden meg van neki engedve, de ugyanakkor jól nevelt is. ha azt mondom, hogy marad vagy valamit nem szabad, akkor nincs ellenkezés, ezeket minden további nélkül betartja. szóval a kutyánk az ágyon alszik, lábnál, de van, hogy inkább a földet, nyáron az erkélyt választja.
2010. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

berni pásztor : DD


csak akkor alszik velem ha apámék nincsenek itthol mert kivágná ha meglátná bent : DD

jo párnának : D

2010. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
(Angol cocker spániel, dobermann) énis megengedem:D minden este velem alszanak:) 16/L
2010. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
nekem yorkim van!néha velünk alszik(barátom és én) néha nem!ha nem aludhat velünk nem csinál belőle hisztit akkor bemegy szépen a helyére és ott alszik.viszont mikor velünk van vigyázhatunk egész éjjel hogy ne nyomjuk össze :)
2010. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem alhatik velem. Az ágy a macska helye, ha csak meglátná szegény labit, rögtön nekiesne. :)

Egyébként sem férnénk el, de ha esetleg amiatt aggódsz, hogy a kutya fázik a helyén, míg én a melegben alszom, akkor megnyugtatásképpen közlöm, hogy a kutya is a lakásban alszik, az előszobában és a folyosón is van helye, mindkettő fűtött, nem fázik meg.

2010. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Neka ***** válasza:
46%
Én megengedem kicsi korától kezdve párommal együtt,már nem tudnánk nélküle aludni,imádjuk. Havanese kislány. Ettől függetlenűl mindenben szót fogad és mindent megért.
2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A mi kutyánk olyan mint egy kisgyerek, este elalszik a helyén, reggel meg ott találjuk köztünk! hihi
2010. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem engedem meg. Egyrészt nem férnének el. Másrészt van ágyuk és ők nem a gyerekeim hanem a kutyáim. Én nem kezelem őket emberként, mert ők kutyák akarnak lenni, nekik az úgy jó. Nem hiszem hogy túl romantikus lenne, hogy na drágám rádizgultam akkor most küld le a kutyát. Főleg hogy hiába írtok itt mindenféle tuti kis kutyáról aki olyan mint angyal és első szóra lemegy. Ez a valóságban nem igazán így van. Inkább úgy hogy nem akarnak lemenni és hisztiznek, esetleg meg is harapják a gazdához közelebb férkőzni vágyó szerelmest. Még nem találkoztam ilyen kutyákkal, inkább olyanokkal akik végigvonyították amíg a párocska szexelt és hasonlók. Igencsak zseni lehet az a kutya aki tudja hogy mi a helyes annak ellnére hogy bármikor megteheti a helytelent is.

Nem... Az ágy a mi helyünk és egyik kutyám sem szenved ezért...

2010. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!