Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szokta megengedni a kutyájá...

Ki szokta megengedni a kutyájának hogy az ágyon aludjon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
csivava és nagyon szeret a nyakamon aludni. viszont ha nagyon fáradt vagyok nem merem otthagyni, mert hátha ráfekszem és megfullad:D
2010. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig olyan jó lenne, de egyrészt nem engedik a szüleim, másrészt én sem megyek fel cipővel az ágyra, ő meg nem tudja lehúzni a cipőjét.
2010. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kiskora óta velem alszik a kis spánielem :))) Már 6 éves! Engem megnyugtat ha mellettem van bár ha kedve van lemegy úgyis.. :) Nem harap, nem féltékenykedik, szót fogad, akár a táljába is nyúlkálhatok ha kajál szóval egy angyalka :)
2010. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én csak az egyiknek, amelyik oltva, és féregtelenítve van... :) tacskó-labrador keverék, de szerencsére spániel méretű... XD
2010. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A párommal mielőtt kutyát vettünk megbeszéltük ezt a témát. És mind a ketten úgy gondoltuk, hogy veszünk neki egy kutya kosarat, és nem alszik az ágyban!Első este nem sokat aludtunk, az ágyra nem tudott felugrani olyan kicsi volt, a szobába járkált és mikor megunta vissza ment az ő ágyába!Már 2 hónapja van velünk azóta is a kis kosarában alszik! csak a párna huzatát kellett kicserélnem mert műszálas volt és allergiás rá, így pamutot vetünk neki azóta nincs gond!
2010. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ÉÉÉÉÉn! Kuvasz, de szigorúan csak napközbe jöhet be. És csak akkor ha apu nincs otthon.
2010. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nekünk németjuhászunk van,és KINT VAN AZ UDVARON

be sem jöhet a házba,

van kint egy kutyaola,szigetelt,és van egy szönyege,

én azt nem tudom megérteni,hogyha nagytestü vagy ha bent tartják a népek kutyát a házban,miert kell megengedni hogy az ágyba menjen a kutya vagy bármilyen állat!!!!!


sztem nem higiénikus!!!!!!!!!!!!!

ez az én véleményem,

2010. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én megengedem..óriási ágyam van. szóval 1 kutya 1 macska és én.:D megvagyunk így:D
2011. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!