Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ronthattam el? Hat tenyész...

Mit ronthattam el? Hat tenyésztőnek írtam már levelet, de senki nem méltatott válaszra.

Figyelt kérdés

Nem kérdeztem rá az árra, elmondtam magamról amit tudni lehet (18 éves, szüleivel élő lány, két kutya - 3 és 13 évesek - gazdája). Elmondtam mire szeretnék kutya, hogy nevelem az eddigieket, és a kicsinek mit tudnék nyújtani ( a jelenlegi fiatallal kutyasulizunk, agiltyzünk és hobbi szinten frizbizünk). Napi kétszer viszem őket sétálni. Reggel 1 óra, és délután 2 óra. Elmondtam, hogy miért szeretném azt a fajtát, miért lett szimpatikus pont az a kennel. És kérdeztem, hogy hol neveli a kicsiket, mivel eteti őket, szocializálja-e őket külön, milyenek temperamentumra a szülő kutyák, lehet-e menni kennellátogatóba. Valamit oda kellett volna még írnom?

Ezek a levélírások kb.3 hónappal ezelőttiek , mindenkienek elküldtem 1 hónap után mégegyszer, hátha nem ment el a levél.

Kezdem feladni, szaporítós kutya ellen tiltakoztam, de ha más nem lesz én feladom, és onnét hozok.


2015. jan. 11. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Miért, milyen a tenyésztők megítélése?


Én még kutyát nem hirdettem, de százezres dolgokat, pl. nyerget igen, lovat is segítettem hirdetni, ne tudd meg, hogy hány tizenéves álmodozik arról, hogy ő mennyire szeretné, meg milyen jó helye lenne, meg mire használná, aztán ezeknek eddig még mindig az volt a vége, hogy több levélváltás után kiderült, hogy anyu-apu nem veszi meg, de majd esetleg a nyáron, meg szalagavatóra, meg érettségi után, meg tudomisén. Ha valaki nem válaszol, az is egy válasz, nyilván ha lenne kutyájuk a kérdező számára, akkor válaszolnának.

2015. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%
Tehát azért mert neked volt pár rossz tapasztalatod, akkor mindenki más kapja be? Akkor mit csináljon az aki valóban komolyan gondolja? Ha még kommunikációra sem méltatják nem tudja bebizonyítani. Vagy bizonyos kor alatt nincs joga kutyát venni/nyerget vagy akármit? És mégis mi alapján határozod meg ezt a kort?
2015. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!