Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bent alszik a kutya éjjel a...

Bent alszik a kutya éjjel a hálószobátokban? Tudtok úgy nemi életet élni hogy ott van? Nem zavar, hogy olyan mintha "figyelnének"? Mit tennétek a helyzetünkben?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a kisregényért, így talán érthetőbb lesz a téma.

Azért kérdezem, mert páromnak van egy menhelyről elhozott (augusztusban) 3 éves kutyusa, akit elejétől kezdve a folyosón altat éjjel, nem engedte be a hálószobába aludni. Nehezen, de sikerült szobatisztaságra szoktatni, viszont egyszer mikor levittük a kutyust hozzánk egy hétvégére, és ugyanígy kitettük a folyosóra/konyhába (egyben van a kettő), teletojt mindent reggelre. Olyan szinten, mint egy disznóólban. A hétvégét kihúztuk, de édesanyámat rendesen felidegelte, amit meg is értek. Mikor vasárnap hazavittük a kutyust, mintha elfelejtette volna a hétvégét, ugyanúgy szobatiszta volt, nem volt semmi baleset, az éh világon semmi probléma.

Ez októberben volt, azóta a barátom nem járt nálunk. Ha jön, mindenképp szeretnénk a kutyát is vinni, mert menhelyi lévén olyan szinten ragaszkodik mindkettőnkhöz, hogy ha eltűnnénk 2-3 napra, biztos hogy belebetegedne, és mi sem lennénk nyugodtak.

Arra gondoltam, hogy azért lehetett a probléma mikor nálunk voltunk, mert ismeretlen volt a kutyának a környezet, és nem mellesleg a folyosó messze is van a szobámtól, nem úgy mint barátomnál, hogy egy ajtó választ el minket tőle. Gondolom félt, frusztrált volt, és emiatt csinált mindent össze. Az utolsó nap reggelén már ugatott is, és senki nem tudott aludni tőle....

Szóval, arra gondoltam, hogy arra a pár napra ameddig nálunk vagyunk, beengedjük a szobámba éjszakára. Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Párok, titeket nem zavarna, hogy "olyankor" ott van? Én kicsit tartok tőle.


2015. jan. 17. 10:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8-as, kíváncsian várom a tippeket, hogy hogyan nevelnéd meg. Mivel pár havonta jön hozzánk a párom és a kutya, igen hosszas folyamat lenne ott is végigcsinálni a szobatisztaság dolgot. Nincs gond a nevelésével úgy általában, de vannak furcsa dolgai, amit a rossz tapasztalatoknak tudunk csak tulajdonítani. Ezt szeretnénk a februárban induló kutyasulival kiküszöbölni majd.
2015. jan. 17. 13:11
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja, és mint mondtam, ÉJSZAKA tojta tele a lakást, napközben semmi probléma, séta közben végzi a dolgát, ahogy a nagy könyvben meg van írva :)
2015. jan. 17. 13:13
 13/14 icu75 ***** válasza:
100%
Szerintem is stresszelésből tojta tele a folyósót,én beengedném éjszakára a szobába,odatenném a fekhelyét egy jó kis helyre. a szexelést lehet egyszer kétszer megnézi nem kell vele foglalkozni,ha felugrana közétek hogy ő is játszana határozott NEM,MENJ LE kicsit lelökni. Egy idő múlva nem lesz gond. Szerintem egy kutyának a gazdi mellett a helye. Tudom van akinek más a véleménye,nem vagyunk egyformák. befogadott tacsikeverékem van kertesben lakunk a kutya ott van ahol szeretne lenni. Nem okoz soha problémát már 11 éves.(1évesen fogadtuk be)
2015. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. jan. 18. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!