Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Gabooc20 kérdése:

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék. Kutyát kapok márciusban, de nem tudok dönteni, hogy milyent válasszak. Kint lenne udvaron, de külön kertben neki, mert nem szeretnénk, hogy a az egész udvart felszántsa.:p Szóval olyan kutya kellene, akit lehet kint tartani, lenne rá napi akár 4 órám is, birja a hideget és meleget egyaránt, és nem igényli a 24 órás törődést. Túl nagy és túl kicsi testű se legyen. Inkább ilyen husky kategória.

2015. jan. 21. 13:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Szerintem a husky hűséges és szófogadó, csak annyi velük a baj h max. 3 évet élnek, nekem is volt, Bobi 2 évet élt :(
2015. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyit élt, akkor valószínűleg szaporítótól vetted, vagy nem megfelelően tartottad, etetted, kedves utolsó! Egy husky elél 12-15 évig is megfelelő tartással, foglalkozással.
2015. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó talán nem szaporítótól kellett volna elhozni..

A husky nem egy hörcsögéletű állat,eléldegél 10-15 évet is.

Te sem érthetsz sokkal többet a kutyákhoz,mint tyúk az ABC-hez.

2015. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ekkora hulyeseget se hallottam meg h Romaniaban nincs fajtiszta kutya a menhelyen.. :))) nagyvaradi vagyok sok 100 kutya var gazdira es a legtobbet 2 het utan elaltatjak ha nem viszik el oket.. Az egy dolog h igenyes v es nem akarsz menhelyi kutyust de kerlek azok is ugyan olyan kutyak.. Vagy egy olyan bert nem lehet szeretni vagy nem lehet tehetseges ha arvahazban nevelkedet.. Istenem adj vilagossagot az ilyen embereknek!!
2015. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ultolso. 1:az en bajom, hogy miert es milyen kutyat akarok. 2:hol josz te ahoz, hogy itelkezz ki a fene vagy te? Vegul pedig egy aranyos keverek kiskutyam van, de ezt veletlenul sem azert irtam, hogy magyarakodjak. Istenem adj dolgot az ilyen embereknek, hogy legyen sajat dolguk mivel foglalkozzanak. (Itelkezni lathatatlanban tudsz, idiota)
2015. febr. 15. 17:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a te bakod, hanem a kutyaje is.. "Kutyát kapok márciusban, de nem tudok dönteni, hogy milyent válasszak. " ha ebben sem tudsz egyedul donteni akkor masban sem tudsz.. Majd par het mulva azt kerdezed idegenektol a neten h figyu nm tom eldonteni h adjak vacsit a kutyamnak v ne.. :))) gondolkozz mar el rajta egy kicsit.. Sajnalom a leendo kutyadat.. Egy szerencsetlen kis elkenyesztetett paraszt gyerek vagy, nem mas..
2015. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!