Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukák! Szobakutyáitok...

Anyukák! Szobakutyáitok pofáját hogyan, mivel mossátok meg hogy ne hozzon bacit a lakásba?

Figyelt kérdés
Ami nekünk meg sem kottyan az a babának/kisgyereknek veszélyes lehet. Kaki szaglászás séta közben, meg ilyenekre gondolok! Nem puszilgatja a kutyát meg ilyesmi, de óhatatlanul is rákenődik ami a kutyán van. Hogy védekezzek? Csak azt ne mondjátok hogy tiltsam ki őket a lakásból!
2010. febr. 8. 18:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én is kutyával nőttem fel, mindig is volt, és amég élek lesz is kutyám, és ezt az életformát a gyerekemtől sem tagadom meg. Ellenzem a burokban nevelést, és a steril környezetet, de ez ugyebár lehetetlen is. Sajnálom azokat a gyerekeket, akik ösztönösen közelednének pl. a kutyához, de az okos anyjuk elhúzza és jól letolja őket, hogy a "vaút nem , mert harap meg koszos". Ételtől esetleg úgy kaphatta el a drágám, hogy a fagyasztóban hozzáért a mi kajánkhoz. Bár mi nem lettünk betegek. Azt mondta az orvos, hogy a baktériumot sem főzéssel, sem fagyasztással nem lehet elpusztítani, mert valami hőálló tokban vannak:SS Talán a sütőtök héjáról.. Ez sajnos nem fog kiderülni. Amúgy szerencsés vagyok, mert a gyerekorvosunk is nagy kutyabarát, szinte betegesen, az első amit kizárt, az a kutyák voltak:) Még egyszer köszönöm a válaszokat! Jó fejek vagytok!
2010. febr. 8. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!