Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam a fedeztetést?

Hogy csináljam a fedeztetést?

Figyelt kérdés
Szeretném fedeztetni a kan kutyusomat, de nem tudom, hogy csináljam. Ott kéne hagynom pár napra a kutyát a szukánál? Milyen szerződést lehetne íratni a szuka kutyus gazdájával? (szeretnék egy kan kutyust majd az alomból a fedeztetésért) Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 8. 20:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy.
2010. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy sehogy? Szeretném ha a kérdésre válaszolnátok. Elég messze megyek a kutyával és azért kérdezem, hogy estére ott kell-e hagynom (mármint pár napig) és akkor megszállok addig valahol vagy elég egy délután neki?
2010. febr. 8. 20:58
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Gondolom nem vagy tenyésztő, ha ide írogatsz. Ne szaporíts! Ivartalanítsd ki a kutyád, ha zavar a kangörcse.
2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Winner of Royal Hill ***** válasza:
76%

Ha az alap dolgokkal se vagy tisztában akkor osztom az első véleményét! Sehogy!

Mi tenyésztők azon ügyködünk,hogy az általunk választott fajtát nemesítsük szép,egészséges kölyköket hozzunk létre. Az olyanok mint te meg a szuka gazdája meg adtok a fajtának...Hát ehhez csak gratulálni tudok.Bravo!

2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk 2-3 napot itt szokott lenni a szuka kutya,hogy biztosan sikerüljön a dolog.
2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%

Ott kell hagyni fél évig a kant, mert közösen kell felnevelniük a kölyköket. x"D Nem dehogyis, csak hülyülök.


Tenyésztő vagy? A kanod betegségekre szűrve van stb? Nem hiszem, mert akkor nem itt kérdezgetnél... Ne fedeztess, van elég kutya már Magyarországon, ha akarsz egy fiú kis kutyát fogadj egyet örökbe, annyi van menhelyeken hogy bele fulladsz.

2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%
NE SZAPORÍTS!
2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
19%

én már többször fedeztettem a kan kutyusomat. Egyszerű, de izzasztó feladat. Először is a szukának kell jönnie hozzátok. Mert ha a fiút viszed nem a lánnyal fog törődni hanem a területtel, az új szagok meg minden. Eszedbe ne jusson otthagyni a kutyádat idegeneknél!!!

Nálunk az utolsó fedezés 15 perc alatt sikerült. Az első fedeztetés jóval hosszabb volt 2-3 óra mire vmi történt.

Az a legfontosabb, hogy a szuka nagyobb legyen súlyra mint a kan.

Ha a fiú "nem éri föl" a lányt akkor a fiúnak lehet segíteni. Mi lépcsőt építettünk könyvekből. Az elején furán nézett ránk a kutyus de aztán belejött és használta a lépcsőt.

Izzasztó feladat és ha összejön érdemes 2 nap múlva megismételni a tuti sikerért.

2010. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szaporító. Mért kell mindenkit lecseszni rögtön? Törzskönyves a kutyám és vannak szűrései csak kezdő vagyok és még nem voltam fedeztetni a kutyámmal. Elég messzire megyek a kutyussal azért kérdeztem mennyi napot kell kb. maradni mert akkor szállást is néznem kell meg ilyenek.
2010. febr. 8. 21:07
 10/38 Winner of Royal Hill ***** válasza:
92%

21,06-os neked is csak gratulálni tudok!

Adjál még ilyen okos tanácsokat....

2010. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!