Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam a fedeztetést?

Hogy csináljam a fedeztetést?

Figyelt kérdés
Szeretném fedeztetni a kan kutyusomat, de nem tudom, hogy csináljam. Ott kéne hagynom pár napra a kutyát a szukánál? Milyen szerződést lehetne íratni a szuka kutyus gazdájával? (szeretnék egy kan kutyust majd az alomból a fedeztetésért) Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 8. 20:52
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor holnap felhívom és egyeztetek, hogy mikor mehetek érte.
2010. febr. 8. 21:20
 22/38 anonim ***** válasza:
70%

a legtöbb embernek már mindennel bajuk van...tedd belátásod szerint. Úgyis te döntesz h fedeztetsz vagy nem...a döntésedbe meg idegen nem szólhat bele.

Nem?

2010. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%

mi az, hogy mikor mehetsz érte?

Az a legjobb amikor te is ott vagy a kutyáddal és szuka kutya gazdija is ott van a kutyájával.

2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
18%
Sztem is a szukát hozasd oda, bár itt a félistenek között nem nagyon merek mit mondani, így is hogy keverék kutyám van érik a megkövezés:DDDDD Egy amerikai buldog, és stafford törvénytelen parázna éjszakájából született meg a kiskutyám. Amúgy a nagy tenyésztőket kérdezném akik itt hőbörögnek, ti a kutyátokat szeretitek vagy a fajtát, egy keverék, vagy egy nem törzskönyveztetett, és nem fajtagyőztes kutya már nem is jó semmire?????
2010. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

nekem van keverék kutyusom is őt is nagyon szeretem^^:D

Az egyik höbörgő:)

2010. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

21.264

Dehogynem jók! Szeretgetni!De nem szaporítani.

Nekem is van TK nélküli fajtatiszta kutyám(ivaros szuka),mégsem fedeztetem be,minek szaporítsam?

2010. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg, a kérdezőnek még tanulnia kellene egy kicsit. Nekem is keverék kutyám van, és énis osztom a véleményt, h aki nem ért hozzá ne szaporítson és ha nincs pénze Tenyésztőtől vásárolt kutyára menhelyről hozzon el egyet. Csak hogy a kérdésre is válaszolja: a szukát szokták vinni a kanhoz. Javasolnám neked ezt az oldalt: [link] (olvasd el az egészet!) gondold át párszor még ezt a fedeztetést. Amúgy tényleg nem kéne mindenkit letámadni ebben a témában, néha nekem is elegem van. Tudom h csak jót akartok, de ezt normálisan is el lehet mondani. Sőt ha agresszív stílusba írtok valakinek, valszeg nem fogja megfogadni a tanácsot, csak elküld a francba. (Egy kicsit offoltam, bocsi :D)
2010. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Azért megyek én el értük meg azért is akartam én menni mert váratlanul szerelőbe kellett vinni a kocsijukat és valahogy nem volt kedvük vonaton/buszon sínylődni :) Én pedig vállaltam, hogy elhozom a kutyust ha már őt néztem ki magamnak. A kutyusnak meg nem mi mondjuk meg hogy mikor tüzeljen :) Amúgy rendszeresen mentek az utcáról vagy menhelyről elaltatás előtt álló kutyákat. Van ezáltal három keverék kutyám. A legtöbbnek próbálok gazdit keresni. Persze ők ivartalanítva vannak. Ugyanúgy szeretem őket nem egy törzskönyv miatt szeretem a másik kutyámat. Csak most már szeretném fedeztetni, de előtte még nem csináltam ilyet csak egyszer de az nagyon könnyen ment és helyben volt, nem ilyen messze volt a szuka kutya.
2010. febr. 8. 22:00
 29/38 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdés az volt, hogy hány napra hagyjam ott a kutyát ez esetben Ő a kutyáját nem az hogy a szukát szokás oda vinni. Meg, hogy milyen szerződést írjak. Valamint mért gondolod még mindig, hogy szaporító vagyok mikor még mindig van törzskönyve a kutyámnak és még mindig meg van minden szűrése. Nem hordoz és nem is örökít semmilyen betegséget.
2010. febr. 8. 22:10
 30/38 anonim ***** válasza:
7%
21:26 vagyok, nem tom így felfogni a dolgot mint ti, sztem ugyananyira életképes, és ugyan olyan jó tulajdonságokkal rendelkezik a tk. nélküli ivaros szukád is mint a többi. Az a baj hogy nagyon nagy pénzek forognak ebben a kutya tenyésztésben, és ha nincs papír hiába tökéletes a kutya nem ér semmit, és énis szívesen vettem volna mondjuk fajtagyőztes szülőktől kiskutyát, de csak erre volt pénzem, és nem bántam meg, sőtt büszke vagyok rá mert mindenki mondja hogy milyen szép.
2010. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!