Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam a fedeztetést?

Hogy csináljam a fedeztetést?

Figyelt kérdés
Szeretném fedeztetni a kan kutyusomat, de nem tudom, hogy csináljam. Ott kéne hagynom pár napra a kutyát a szukánál? Milyen szerződést lehetne íratni a szuka kutyus gazdájával? (szeretnék egy kan kutyust majd az alomból a fedeztetésért) Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 8. 20:52
1 2 3 4
 11/38 Winner of Royal Hill ***** válasza:
97%
Ha tényleg szűrt, TSZ-és kiállítási eredményekkel rendelkező lenne a kutyád akkor tudnád hogy nem a kant viszik,hanem a szukát. Aki fedeztetni akar azt menjen szépen a kanhoz!
2010. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
12%
21:08 ha unatkozol játszál a tudod middel ha lány vagy akkor a hajaddal és ne ide írogass mert ez már unalmas. Én csak a kérdésre válaszoltam. Tudod a kérdésre felelni kell és ha nem tudod a választ akkor fölöslegesen ne írogass.
2010. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Winner of Royal Hill ***** válasza:
76%

21.10-es4

Szerintem kicsit többet tudok a fedeztetésről mint Te.

Néhány almot lehoztam már,én tudom hogy kell ezt csinálni.

Sőt nem csak kutyákkal dolgoztam hanem lovakkal is,ami kicsit bonyolultabb.

2010. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Kapnék végre a kérdésre is választ?:) Amúgy én jelentkeztem a szuka kutyus felkérésére és vállaltam, hogy megyek de ha azt mondjátok, hogy jobb ha a szuka kutyus jön akkor legfeljebb vállalom, hogy elhozom őket. Akkor hogy legyen?
2010. febr. 8. 21:15
 15/38 anonim ***** válasza:
16%
ezt senki nem kérdezte h te mit tudsz és mit nem...nagyokos. Akkor válaszolhatsz a kérdezőnek ha te ilyen tudálékosnak érzed magad.
2010. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
51%
kérdező ha az én válaszom nem elég megfelelő számodra boldogulj.
2010. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%
Uristen! Ha már felesleges szaporulatot hozol le ne értetlenkedj!! Le írtak mindent!! A SZUKÁT VISZIK A KANHOZ, ÉS ÉRDEMES 2-SZER MEGISMÉTELNI, HOGY TUTI LEGYEN!!!!!!!
2010. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mindenképp a szuka jöjjön?
2010. febr. 8. 21:18
 19/38 anonim ***** válasza:
47%
igen mert ha te viszed a kant a szukához akkor a kan csak jelölgetni fog, és nem fog nagyon törődeni a lánnyal. Olvasd el ezt már egyszer leírtam.
2010. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajotok van. Akkor ezek szerint egy tenyésztő is felesleges szaporulatot hoz létre? Akkor azok minek vannak? Törzskönyves kutyám van, genetikailag szűrték betegségektől mentes és a szuka kutyus is. Most már az is baj ha törzskönyves kutyát fedeztetek?
2010. febr. 8. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!