Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam a fedeztetést?

Hogy csináljam a fedeztetést?

Figyelt kérdés
Szeretném fedeztetni a kan kutyusomat, de nem tudom, hogy csináljam. Ott kéne hagynom pár napra a kutyát a szukánál? Milyen szerződést lehetne íratni a szuka kutyus gazdájával? (szeretnék egy kan kutyust majd az alomból a fedeztetésért) Előre is köszi a válaszokat.
2010. febr. 8. 20:52
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a keverék, vagy nem törzskönyves kutyákkal. Nagyon aranyosak tudnak lenni és egyediek! :) Amúgy ha valaki komolyan gondolja a tenyésztést az csak ,,veszteséges'' nem lehet belőle igazán megélni mert sok pénz rá megy a dolgokra. (alom bejelentése,kennel név kiváltása stb stb.) és nem jön vissza az eladott kölykök árából annyi pénz mint amennyit belefektet az ember. Ez inkább csak egy hobbi. Én minden féle kutyust szeretek függetlenül attól hogy tk-s vagy nem :)
2010. febr. 8. 22:50
 32/38 anonim ***** válasza:
68%

Ha megingathatatlan az elhatározásod :

Ha első fedezése a kutyának, lehet, még ügyetlen,egy hozzá értő segítsége nem ártana. Ha a szuka is még szűz, meglehet, talán ő sem hagyja magát. Ismét nem ártana egy hozzáértő segítsége.Ha olyan nagy távolságra kell menni, nem mindegy, hogy végül eredményes, vagy eredménytelen lenne az utad.

2010. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam közelebbit ami törzskönyves lett volna csak egyet, de róla meg kiderült, hogy a testvére a kutyámnak.
2010. febr. 9. 14:35
 34/38 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Mindenképpen a szuka menjen hozzátok, legalább 3 napra.

2 nap külömbséggel kell ismételni a fedezést.

A MEOE-nél ne felejtsd el kiváltani a fedeztetési jegyet, mert anélkül nem tudjátok majd letörzskönyveztetni a kiskutyákat.

Üdv.

2010. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nos kedves kérdező várom a válaszodat !

Milyen szűréseken vett részt a kutyád , és mennyibe kerültek ?? Rutin kérdés ... ja igen és volt e tenyészszemlén a kutyád ?? Hány éves amúgy az ebugatta , milyen fajta ?? Ez csak simán érdekel :)

Köszi a választ előre is :-)

2010. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Akiteki ***** válasza:
70%

Szóval Te keresgélted a szukát és végre találtál egyet, amelyik nem testvére. Annak meg nincs kedve vonatozni, megengedi, hogy odavidd a kutyádat egy kis etyepetyére.

Ugye nem mondod komolyan, hogy ezt tenyésztésnek képzeled?

Én is kérdezném, hogy milyen szűrési és tenyészszemle eredményei vannak, mert nem kicsit sánta a beírás.

2010. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Hozzánk a kan jött, nem mi vittük a szukát, még sme pisilt semmit össze a kan, a kiskutyák is megszuülettek gazdihoz kerültek akik szeretik őket...nem tenyészettük csak szerettünkv na 1x minimum kutyukat amik picik, ha már a mienket nem láthattuk annak. (4 hónaposan kaptuk). Ennyi.
2010. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Akiteki ***** válasza:

Kedves utolsó!

Valóban nem tenyésztetted. Legközelebb majd a menhelyre került kutyákat is szeresd látni, akik pont így kezdték, hogy jajdejópofa, hogy kiskutyák vannak.

2010. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!