Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha valaki kutyával alszik? úgy értem, hogyha van egy benti kutyus és ott van az ágyba a gazdival miníg.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 20:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én a cicával alszom, van neki plédbe, de bebújik alá :) ha kutyám lenne, jöhetne ő is.
2015. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek így jó, hát tegyen belátása szerint.

Nekem is van, hogyha itthon vagyok, felengedem leterített ágyra a kutyám, én meg szöszölök a szobában. Praktikus oka, hogy kicsi a szoba, és a földön fekve jobban zavar. Aludni nem aludnék vele.

2015. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ödi2 ***** válasza:

Mi fordítva csináljuk... :D

Tavasztól ôszig kiheveredünk egy fa alá vagy a napos részre egy pléden és kb tíz percen belül a három kutya is ott van...:D Párom módszere,h Max a nj kutyánk a párnája és Bella az egyik sárhegyi az alvós macija,azt öleli bőszen,míg Bohus a másik sárhegyi, a hátának dőlve alszik,mikor nem vagyok ott. Ha én is ott vagyok,akkor én vagyok az alvós macija a két sárhegyi között fekve a nj párnán.


Lakásba csak napközben jöhetnek,a szőnyegen elnyúlva szoktunk hasonló felállásban tévézni,annyi a különbség,h Max ilyenkor a lábunknál van és nem a fejünknél.

A két macskánk alszik velünk hébe-hóba,ahogy kedvük tartja,ilyenkor télen Max a favoritjuk inkább,vele alszanak az óljában összebújva.


Mindenki szíve joga,ha ápolt,akkor miért ne...?


Még egyedül éltem,mikor volt egy dobim,ő a lábamnál aludt egy pléden,a házi macskám,pedig a hátamnak bújva,errôl nem lehetett leszoktatni... :)

2015. jan. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azért félek kutyával aludni, mert sokat forgolódom, és félek, hogy összenyomnám vagy ráfeküdnék :D
2015. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint nem higiénikus attól meghallgatnám, h miért nem? Én még nem hallottam, h emberek tömegesen betegedtek volna meg kutyától.
2015. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért nem higienikus,mert amikor a kutya vėgig megy az aknákkal beterített utcán vagy futtatón,nincs az az isten,ami leszedi a féregpetéket a lábáról,szőréről.Lehet nem szagos,meg nem leszel beteg,de ott van,sajnos.És a legtöbb gazda elfelejteni fėregteleníteni a kutyát.
2015. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párommal alszom, nem szoktam a kutyákat az ágyba engedni, mert ő nem rajong az ötletért, meg szerintem sem túl romantikus, ha hozzábújnék, de egy szőrös kutyasegg az utamban van:D

Mindenesetre ha valamiért nem alszik itthon, vagy reggel előbb kel, mint én, akkor előfordul, hogy egy vagy 2 kutyámat felhívom velem aludni. Jól esik, mert biztonságérzetet adnak, jó, mikor a meleg kis testüket érzem.

Nem tudom, egyébként van-e összefüggés, de mielőtt kutyáim lettek volna, folyton valami nyavalyám volt, amióta megvannak (több, mint 3 év), talán egyszer vagy kétszer voltam komolyabban beteg, az is valami influenza szerű vírus volt. Úgyhogy nem félek a fertőzésektől.

2015. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amikor a párommal alszom, a kutyák nem jöhetnek fel, de amikor a párom nincs itthon és az ágyban fekszem, akkor letakarom az ágyat, az egyik kutyát felhívom és simogatom, meg vakargatom a hasát, azt úgy szereti. Ez ilyen puha kutya, selymes a szőre. A másik kutyát nem engedem fel, mert akkor a két kutya elkezd ott verekedni mellettem és akkor biztos hogy lezavarom mindkettőt.
2015. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ok, tételezzük fel ott a féregpete ahogy mondod. Szerinted tömegesen betegszenek meg az emberek és lesznek férgesek a kutyáiktól? Ha ennek valós veszélye lenne, azért annak másfajta visszhangja lenne.

Nem látom az igazi veszélyt abban amit mondasz.

2015. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
99,9%-kal nagyobb a valószínűsége, hogy a többi embertől kapunk el bármit, mint a kutyáktól. És ezt egy orvos rokonom mondta, aki amúgy nem egy nagy kutyabarát :)
2015. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!