Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha valaki kutyával alszik? úgy értem, hogyha van egy benti kutyus és ott van az ágyba a gazdival miníg.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 20:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%
Mi a kutyánnak alszunk! Nem a lában végében alszik, hanem köztünk az ágyban!!! A párnán a feje a kis teste meg a takaró alatt!! :) Amikro várnadós voltam, szintén így aludtunk! A hasamat soha meg nem ütötte, de a kis buksija mindig ott szuszohott a mellkasomon! Már akkor mindenkitől kaptam az áldást, hogy majd beteg lesz agyermekem a kutya miatt... Nem hittem nekik!!! Igazam is lett, mert akislányom makk egészségesen jött a Világra!!!! :) Ápolt, rendsteres orvosi vizygálatnak alá vetett kutyám van!!! Ő Családtag Nálunk!! Együtt alszunk, abban a kádban fürdik, amiben mi is, egy sztalnál is szokott ülni velünk, ott van mikor főzünk a lábunk alatt... :) Simogatjuk, puszilgatjuk, ölelgetjük, igen még a Gyerekek!! is! :) Gyakran még egy villáról is szoktam enni vele, soha beteg még nem lettem tőle!! Sőt, senki sem, aki valaha érintkezett bármilyen formában vele!!! Ő is majd ki csattan!!! Nálunk a kutya lakásban van, velünk eszik, fürdik, alszik, azt szoktam mondani, akinek nem tetszik, ott az ajtó, ki lehet rajta fáradni, vagy be sem kell rajta jönni!!! :)
2015. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!