Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg szemét vagyok, hogy...

Tényleg szemét vagyok, hogy ivartalanittatni akarom a kan yorkimat?

Figyelt kérdés
Van nálam egy yorki testvérpár, törzskönyvük nincs, mert nem kértem, rokonnál születtek, mert egyszer akartak kiskutyákat (én elleneztem nekik a dolgot) és ingyen elajándékozták őket azzal a feltétellel, hogy jó helyre kerüljenek. A dolgok úgy hozták, hogy kettő került hozzám, 1 kan és egy szuka. Tegnap jött hozzánk vendégségbe 2 lány és az egyik beleszeretett a kan kutyusomba és azt mondta, hogy neki tőle kellenek kiskutyák. Én azt mondtam, hogy nem, mert így is rengeteg a kóbor kutya és már az ő születésüket is elleneztem. Ráadásul a méretük sincs a standardon belül,a lány kicsit nagyobb, a fiú meg kicsi. Egész egyszerűen nem szeretnék szaporító lenni. Mikor mondtam, hogy kiheréltetem, akkor megkérdezte tőlem a lány barátnője, hogy a páromat is kiheréltetném? Ez milyen kérdés már? Komolyan szemét vagyok? Mert én nem így érzem! Tudom, hogy milyen sok kutya végzi az utcán és menhelyeken és azt főleg nem akarom, hogy a kutyusom egyik kölyke is valami lelketlen szaporítóhoz kerüljön. Én meg főleg nem akarok az lenni. Mikor mondtam, hogy én a nagy kutyáimat és a macskáimat is ivartalaníttattam és a yorkikat is akarom, akkor úgy néztek rám, mintha én valami megszállott lennék, aki csak azt élvezi, hogy ivartalaníttathat.
2015. jan. 30. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét, az ivartalanítás jó döntés :)
2015. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy szemét,inkább a lányok vannak egy kicsit lemaradva,felelős kutyatartãsból.
2015. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak kiakadtam, hogy a torkomnak estek egy kicsit. 9-esnek üzenem, hogy az egyik válaszomban írtam, hogy a szukának már a születése napján eldöntöttem, hogy ivartalanítva lesz. :) 2-3 hét múlva esedékes is a dolog.
2015. febr. 1. 02:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!