Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyalopás milyen büntetésse...

A kutyalopás milyen büntetéssel jár?

Figyelt kérdés
Elszeretném lopni az ismerősünk kutyáját. Nagyon rossz körülmények között tartják ,sovány és kennelben van. Néha mi adunk neki kaját. Alig foglalkoznak vele, így elszeretném lopni őt hogy megfelelő körülmények között élhesse le az utolsó éveit( nagyon öreg) . Gondoltam hogy hívom az állatmentőket és majd örökbefogadják de nagyon kicsi az esély mert öreg és nem szép. Ha ellopnám kb. 1 hét múlva vennék észre. Ha ellopom és megtudják hogy én voltam az milyen következményekkel járhat? Kérlek ne bántsatok én csak a legjobbat szeretném neki. Itthon jó körülmények között lehetne nem a saját ürülékében aludna.

2015. febr. 1. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha nincs benne chip, akkor oltása sincs. Ami törvénybeütközik. mellesleg ha igy ellopod, ők sem tudják bebizonyitani, hogy övék volt valaha a kutya. Csak okosan!!!
2015. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mellesleg azért lenne mégis jobb, ha állatvédőket hivnál, mert ők azért rájuk tudnak piritani. Ez a kutya, ha meghal, vagy eltűnik, pár nap mulva szereznek majd egy ujat a lánc végére.
2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Menhelyen nem altatnak helyhiány miatt, csak gyepin. :)
2015. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha elhitetném velük akkor meg akarnák tartani..
2015. febr. 1. 22:26
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a kutyus sorsa? :)
2021. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!