Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyafajták...

Szerintetek milyen kutyafajták vannak ebben a kutyusban?

Figyelt kérdés

Egy menhelyről hoztuk el, a könyvében az van, hogy dog keverék. A tappancsai tényleg olyan nagyok, de a feje szerintem vizslás! 3 hónapos és 10 kg-os!

[link]

[link]


2010. febr. 10. 11:34
 1/9 anonim válasza:
Szerintem meg labradoros. de a dog sincs kizárva, ha már most ekkora a jószág.
2010. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajjj de szép :))) Igen kicsit vizslás a pofija sztem ő egy nagyon nagyon mix, mindenféle kutyus van benne, de nagyon szép! :)
2010. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon DRÁGA!!!!:)

Még csak egy napja van nálunk de olyan kis hálás, már most! A pofiján volt egy kis "feldagadás", a menhelyen azt mondták, hogy valószinű egy másik kutyus megkaphatta. Bioptron lámpával világítottam neki kétszer, és szinte már teljesen elmúlt, már nem is nyüszít, ha megnyomom neki. Szerintem érzi, hogy jót tettünk neki vele!

2010. febr. 10. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj,de cukimuki :)

Nekem van három magyar vizsla kutyum,és Őbenne bizony van vizsla!

Esetle,egy nagyonagyonagyonagyon pici kis rottweiler? Labrador is lehet benne:)

De sztem mind1,mert így is irtó ciukiiii:):):)::):):)

2010. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes kutyus, biztos nagyon hálás hogy megmentetted, bár csak több ilyen meber lenne mint te.

A kérdésre válaszolva én is látok egy kis vizslát benne, a fülei olyanok főleg a második képen, az elsőn ahol áll ott jobban látszik a dog-os oldala.

Nagyon sok örömöt kivánok hozzá.

2010. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No... nekem a lábai dog-osok, a teste labradoros, a feje is, a fülei vizslások. Szerintem sem igazán lehet megállapítani, hogy milyen keverék, de biztosan a sok apró csíny mellett rengeteg örömet fog majd okozni, és hálás lesz azért, amiért elhoztátok egy ilyen szörnyű helyről. Foglalkozzatok vele sokat, szeressétek nagyon, és sok örömet kívánok nektek hozzá! Hihetetlenül aranyos, bár a képeken kicsit szomorú a tekintete... vidítsátok fel nagyon! :)
2010. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt egy kép az én kiskutyámról: [link]

Szerintem hasonlítanak, csak az enyémnek a fülei kisebbek. A tiedben talán több a vizsla! Ő egész biztosan vizsla-labi keverék, és ő is menhelyről jött.

Nagyon sok sikert hozzá, és sok örömöt!

2010. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az enyém is 9.6 kiló volt 3 hónaposan!
2010. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem labrador és pointer, esetleg viszla keverék lehet.
2010. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!