Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfelejtett írni a tenyésztő?...

Elfelejtett írni a tenyésztő? Bunkóság lenne "sürgetni"?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég írtam a tenyénysztőnek egy hosszú e-mailt. Ő visszaírt, hogy most pont vizsgázik, de ha lesz ideje, tud majd rendesen válaszolni. Ez másfél hete volt, azóta még nem írt. Tiszteletben tartom hogy biztos el van foglalva, meg bármi közbejöhet, de ha még mondjuk egy hétig nem ír, akkor szerintetek nem lenne nagy bunkóság rákérdezni hogy esetleg nem felejtette-e el? Felhívni sajnos nem tudom, mert a honlapján nincs telefonszám, csak e-mail cím.

Előre is köszi a válaszokat.



2015. febr. 5. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A Debreceni Egyetemen ma van a vizsgaidőszak utolsó napja, azért írtam. A szorgalmi időszak kartól függően kezdődik, az OEC-en már hétfőn kezdenek, de a TTK-n még egy hét kihagyás van.
2015. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!