Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajta kutya volt...

Kinek milyen fajta kutya volt az első kutyája?

Figyelt kérdés

Azt is leírhatjátok,hogy most milyan van:)

És ha keverék akkor meg,hogy milyem fajták keveréke

Esetleg ha valaki szeretne képet is csatolni én nagyon örülnék:)



2015. febr. 6. 13:37
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
36%
Kaukázusi 90 Kg-os, együtt deszkáztunk.
2015. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

1. Kuvasz

2. Pekingi palotapincsi jellegű keverék (befogadott)

3. Szamojéd

2015. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

10 évesen egy fajtatiszta német juhászkutya, a Rex felügyelő miatt.

Sajnos 8 évesen teljesen hirtelen meghalt, összeomlott a keringése, még az állatorvos sem ért ki.

Nem akartam soha többet kutyát, de aztán 2,5 év múlva a tudtom nélkül vett egy beagle-t a család. Kb. 2 hétig bírtam ki, hogy ne vegyek róla tudomást... Ő most 4 éves és ha bárki kérdezi, természetesen már az "én kutyám". :)

2015. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
Az első kutyusaink keverékek voltak, viszont a hivatalosan kimondott én első kutyám Bernipásztor volt. Most pedig Labrador van.
2015. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyám egy tacskó és ki tudja milyen keverék kutyus volt.Azután fekete középuszkárjaim lettek ,de jelenleg sajnos nem tehetem meg,hogy kutyát tartsak. :-( De ha szeretnék legközelebb kutyát tartani,ismét az uszkárt választanám.Ha kertesházam lenne akkor meg németjuhászt tartanék.
2015. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Ismerőstől kapott többgenerációs keverék, szerintem a jóisten se tudná megmondani mi minden volt benne. Barna, drapp, fehér foltos, tipikus alacsony padlós, lógó fülű keverék. Kisiskolás voltam, amikor kaptam és sajnos korán meghalt. Reggel majd' kicsattant az egészségtől, amire hazaértem suliból holtan feküdt a házában :S


Per pill. kutyátlan vagyok.

2015. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Mudi, 14 evesen kaptam.
2015. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Első kutyám a jelenlegi, 5 hónapos törpetacsi
2015. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Német juhászom volt,aztán kicsit később mellé került egy erdélyi kopó-golden retriever keverék.

Most nincs kutyám.

2015. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Első labrador, ami még szintén velünk tölti napjait, és vettünk mellé még egy kutyát, mégpedig egy beaglet. :)
2015. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!