Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajta kutya volt...

Kinek milyen fajta kutya volt az első kutyája?

Figyelt kérdés

Azt is leírhatjátok,hogy most milyan van:)

És ha keverék akkor meg,hogy milyem fajták keveréke

Esetleg ha valaki szeretne képet is csatolni én nagyon örülnék:)



2015. febr. 6. 13:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Golden retriever es fiatalon meghalt , de meg kiskoromban volt :(

Most egy cavalier king charles spanielem van es imadom :)

2015. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
1.Keverék 2.Német juhász(kiképezve)3.Rottweiler 4.(most van)amstaff
2015. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nekem az első kutyám egy Pitbull volt aztán lett egy Keverék (nem tudtuk hogy milyen keverék) aztán a Pitbull elpusztult :( (emberi évben 11 éves volt) aztán a keverék mellé jött egy Amerikai Staffordshire Terrier aztán elpusztult a keverék :( , egy jó ideig nem volt csak az Amstaff aztán az Amstaff szívférges lett és el kellett altatni azután aznap amikor elvittük az orvoshoz elaltatni aznap lett egy Közép-Ázsiai Juhászkutya.
2015. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az első kutyám vizsla volt. Nem kimondottan az enyém, a család kutyája volt, de én foglalkoztam vele a legtöbbet. 9 éves voltam, amikor vettük.


Most már 30 vagyok, 3 kutyám van, egy végtelen keverék (mondjuk, hogy német juhász jellegű, de ahhoz se sok köze van), egy agár (magyar-angol agár keverék) és egy hannoveri véreb. Mind öregek már, a legfiatalabb is 9 éves.


itt az agár és a véreb:

[link]


[link]


ez pedig a keverék:

[link]

2015. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

kiskoromban két kuvasz meg egy tacskó keverékünk volt

utána két tacskó keverék

utána egy kopó-vizsla keverék

most egy dalmatám van

2015. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Kiskoromban skót juhászom volt, ki volt kötve, azt hiszem parvós volt (valamitől nem evett), én tömtem bele a moslékot (igen sajnos ezt kapott), és megharapott. Aztán az orvos azt mondta, hogy ha egyszer megtette, többször is megteszi. Utána minden nap jött bocsánatot kérni, látszott rajta, hogy sajnálja és nem akart megharapni. Aztán egyik sulinap mikor oltás volt az utcán, elmentem suliba, anyámék megígérték, hogy nem vitetik el, délután pedig nem volt sehol, elvitették..:( Voltam vagy 8-9éves, de soha nem bocsátom meg magamnak és anyáméknak, hogy ilyen sorsa lett..

Aztán jó 10évig nem volt kutyám emiatt, majd jött egy féléves terrier-vizsla keverék, a kapunkba volt és ugatott a szomszéd kutyákkal. Azóta is megvan és ugatnak a szomszéd kutyákkal. Aztán barátommal volt egy labrador-agár keverékünk, de megmérgezték. Most egy amerikai staffordshire terriert fogadtunk be, csúnyán hangzik de ő a legtökéletesebb társ, hiába van neki is hibája..:)

2015. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!