Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajta kutya volt...

Kinek milyen fajta kutya volt az első kutyája?

Figyelt kérdés

Azt is leírhatjátok,hogy most milyan van:)

És ha keverék akkor meg,hogy milyem fajták keveréke

Esetleg ha valaki szeretne képet is csatolni én nagyon örülnék:)



2015. febr. 6. 13:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Magyar vizsla
2015. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
amerikai bulldog (utcáról fogadtam be)
2015. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Hát a legeslegeslegelső egy tacsi volt, 4-5 évesen, de az annyira volt az enyém mint egy plüss.

Aztán volt egy husky-németjuhász keverék, tőle van egy maradandó sebhely az arcomon, 6 évesen kaptam, az én hibámból. Ő is csak szóban volt az enyém.

A legelső sajátom egy németjuhász keverék volt, őt már én gondoztam, 14 évesen kaptam. Fél évesen megmérgezték.

Most 21 vagyok, egy 8 éves kaukázusi keverékkel magam mellett, és elmondhatom, hogy ő az eddigi legjobb kutyám :)

2015. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
javítás: a sebhelyet kaptam az én hibámból, nem a kutyát :D
2015. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy mentett bichon frise,aki jelenleg is velem él.Kövi kutyám vagy menhelyi keverék lesz vagy egy Orosz fekete terrier.
2015. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
Egy kutyám volt eddig, ő is már évekkel ezelőtt meghalt szegény. Elvileg németjuhász puli keverék volt :D de egyikre sem hasonlított. Ismerősöktől kaptuk. Óriási kutya volt, fekete hosszú szőrrel, és nagyon neveletlen volt a kicsike még idős korában is <3
2015. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
Nagyon falusi mix volt. Tacskó talán a mérete miatt lehetett benne de lehetetlen volt kibogarászni hogy milyen fajtákból sikerült.
2015. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Amstaff (amerikai staffordshire terrier) és most is ilyen fajta kutyám van
2015. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
1. kutyus: 1994: német dog, 2. kutyus: német dog, 3. kutyus :német dog ( most fél éves )
2015. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Az elso kutyam Nemetjuhasz volt :)
2015. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!