Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky vagy nagyobb méretű...

Husky vagy nagyobb méretű kutyust tudnék házban tartani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyát és dolgozom is rajta hogy a szüleim megengedjék.Menhelyről szeretnék befogadni kutyát,mert már volt egy kutya amit örokbe akartam fogadni, de hamarabb elvitték mint én.Nagy lakásunk van es

tobb szintes.Mivel tanulo (13 eves) vagyok napi 1-2 setat csinalnek...

szoval nagyobb testu kutya az szoba johetne?

Es hogy lehetne a szuleimet ravenni?

meg sosem volt kutyam, azt is megirnatok h milyen kutyust javasonlatok?



2015. febr. 7. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezzel sokat foglalkoztál??? :O

Nem úgy tűnik.Hiszen fel sem tetted volna a kérdést ha kicsit is utána néztél volna.


Hiszen ha eleve beütöd azt,hogy Husky kiadja a fajta leírást amiben olvashattad,hogy nagyon nagy mozgás igényű fajta.

A másik rengeteg helyen fent van már,hogy lakásban minimum 3 séta a szükséges.Úgy hogy én abszolút nem látom,hogy te foglalkoztál volna ezzel!! Nem mondok fajtát mert támogatni fogjátok a szaporítót és csak tönkre tennéd a kutyát,ilyen kevés sétával. A fajta pedig ehhez nem méltó!!

2015. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem érdekelne, hogy miért pont kutyát szeretnél? Honnan az ötlet, hogy neked és a kutyának majd jó dolog lesz?
2015. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!