Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkim már több éve....

Van egy yorkim már több éve. Imádom szeretem. De most albérletet keresek és sok helyen nem engedik pedig ő már nem rág szét semmit meg szobatiszta. Mi van ha a sok visszautasítás miatt letagadom és nem mondom meg hogy van?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A macskáktól valamiért szintén rettegnek a tulajdonosok. Én úgy csináltam, hogy ha jó volt a lakás, szimpatikusnak találunk egymást a tulajdonossal, akkor felhoztam a témát és előadtam, hogy eddig is albiban voltak a jószágok. Esetleg magasabb összegű kauciót is felajánlhatsz arra az esetre, ha valami hihetetlenül nagy kárt találna okozni az a két kilós kiskutya...

Ha rendesen ráfekszik az ember, naponta több lakást is megnéz, sztem egy héten belül lehet találni megfelelőt.

2015. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
27%
Nekünk is van 3 kutya, de a kutya NEM LAKÁSBA VALÓ!!! Én sem engedném meg egyetlen albérlőnek sem, hogy kutyát/macskát vigyen a lakásomba! Ha meg letagadod, akkor úgy repülsz majd ki az albérletből, mit annak a rendje, főleg mert az előre látó tulaj belefoglalj a szerződésbe, hogy nem vihetsz magaddal állatot...
2015. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!