Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levaghatom a kutyam alla...

Levaghatom a kutyam alla alatt levo 3 vastag szal bajszat?

Figyelt kérdés

Meg nem vagtam le sose, mert nem tudom, fajna-e neki.

Viszont utananeztem, hogy pl.az uszkarok pofareszerol is le van borotvalva.

Feleslegesen viszont nem akarom terrorizalni a kutyamat a kis esztetikai igenyemmel.

De teny, hogy szegenykem igy olyan, mint egy kaktusz, rovid szoru, es ez a par szal bajusz szanaszejjel log alul, kb 5-6 cm hosszan.

Raadasul ket eves kislany.


2015. febr. 9. 22:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Én ilyet még nem láttam, mint ez a sok véresszájú, de gondolkozni képtelen hozzászóló... Pontosan tegnap nyirattam le a kutyám, ahogy minden 2. hónapban teszem. Ahogy a testén, lábain lenyírják, úgy a pofiján is lenyírják a szőrt! Gondolkozzatok már, a legtöbb hosszú szőrű kutyának a pofiján is addig nőne a szőr, ameddig a földet nem súrolja, szerintetek az a helyes? Hogy rövid a testén, de a fején lóg a földig, hogy úgy egyen-igyon? Azok a szőrszálak között van a bajsza is, értelemszerűen nem lehet kiválogatni, hát azt is lenyírják. Ha ez állatkínzás lenne, akkor be lenne tiltva a hosszúszőrűek nyírása, basszus. De mivel NEM fáj nekik és NINCS különösebb szerepük, ezért le lehet nyugodtan nyírni.
2015. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
belinkeltem egy pár oldalt, látom itt a pár sötét ember közül egyik sem volt képes értelmezve elolvasni a szöveget, innentől kezdve már csak a kutyáitokat sajnálom
2015. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyen bajusz szálakat nem nyírnék le, de ettől függetlenül kissé túlzásnak érzem, amit itt néhányan előadnak. A kutya szerintem kiválóan elvan nélkülük is azért.
2015. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!