Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Nektek mennyire fontos, hogy a parotok is kutyas legyen?

Figyelt kérdés
22 vagyok es igazi komoly parkapcsolatom nem volt meg, csak ilyen par hetesek. De elgondolkodtam, hogy mennyire fontos, hogy a masik fel is hasonloan komolyan gondolja a kutyazast? 12 eves korom ta kutyazom, eddig egy sajat kutyam volt, egy mudi, de foglalkoztam szamojeddel, nemet, holland es belga juhasszal is, kesobb is hasonlo kaliberu kutyakat szeretnek. Vajon egy nem kutyas ferj mennyire viseli el, hogy napi minimum 2-3 ora elmegy erre a hobbira? Mik a tapasztalataitok?
2015. febr. 11. 13:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Semennyire. Viszont a köreimben általában olyan emberek vannak, akik amúgy is természetszeretők, és egyébként is alap, hogy elmegyünk együtt túrázni, senkit nem zavar, ha jön még pluszban kutya is. :)
2015. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!