Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp mellett milyen étellel...

Táp mellett milyen étellel egészíthetném ki kutyáim étrendjét?

Figyelt kérdés
Westie-im vannak, szeretik a tápot, de szeretnék nekik valami természetesebb ételt is adni az egészségük érdekében. Próbálkozzak főtt zöldségekkel? Rízs? A célom az hogy jó kondiba tarthassam őket, egészségesek legyenek és szépek, fejlettek. Miket ajánlanátok?
2010. febr. 11. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Marha hus az nagyon jo a kutyusoknak ,de en amugy mindent adok a kutyaimnak es ami nem izlik nem eszik meg.Azonkivül természetesen kapnak profi tápot.A vitamint és a kálciumot tudom ajánlani növekvö korban,majd felnött korban is 1-1 kurát
2010. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Hús és velős csont, a zöldséget tartsd meg a kecskéknek!!


Jó kondiban akkor lesznek ha szabadon vannak hagyva és ha rendszeresen jársz velük kóborolni..


Heti 4 kiló marhahús + 2 kiló csont / kutya és gyönyörűek lesznek, persze kinek van erre pénze :D :D :D

2010. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha csak nassnak, kiegészítésnek szánod, akkor pl. simán megpárolsz bármilyen húskockákat (fűszerek nélkül) + az enyéim igenis szeretik pl. a főtt sárgarépát... almát is lehet adni. Persze a velőscsont, kihűtve, velő nélkül, kis kutyáknak feldarabolva is tök jó.
2010. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a táp mellett szeretném ha lenne egy kis változatosság, mert ismerem őket, jobban szeretik a házi kosztot mint a tápot, de pörköltön, meg rántotthúson nem tarthatom őket.... Így énis főtt zöldségekre gondoltam, főtt hús, csont, rízs. Akkor ezek szerint nem gondoltam rosszul.
2010. febr. 11. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármivel kigészitheted a kutya kajáját,ami nem kell neki ugy sem eszi meg.Nyersen ne adj neki semmi hus és csont félét mindig fözd meg.Én a csontot is megfözöm kis vegetás vizben a lével meg az esti etetésnél a tápot szoktam nekik felönteni.A baromfi csontot nem javaslom mert szálkása törik és a mohobb kutyák nem rágják meg rendesen,ami kellemetlenségeket okozhat.
2010. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Prémium minőségű táphoz nem kell semmilyen kiegészítés.
2010. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párolt rizs, zöldség,gyümölcs, húsfélék. Ez mind mehet. Az enyémek néha kapnak főtt belsőségeket is, ezeknek magasabb a kalóriatartalmuk mint a húsé, ezért inkább csak akkor kell adni, ha azt szeretnéd hogy hízzonak. A főtt tojás is nagyon hasznos. Ehet még túrót, joghurtot.
2010. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!