Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a yorki royal canin...

Milyen a yorki royal canin adult táp?

Figyelt kérdés

Elsősorban yorkis gazdik válaszát várom, hogy kipróbálták-e már ezt a fajta tápot és bevállt-e nálatok?

Az én yorkim HILL's tápot eszik, nagyon szereti. Csak arra gondoltam kipróbálnánk a royal canin yorki tápot. Bár kiskorában a kölyökkutya tápot (royal canin) nem ette meg...gondolom nagy a valószínűsége, hogy ezt sem.

Nagyon válogatós a kutyám az baj:) Esetleg van vhol olyasmi lehetőség, hogy kostólót lehessen bellőle rendelni? Szóval ilyen kis csomagolást...fölöslegesen nem vennék meg fél kilót.

Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 12. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

az enyém se szerette se a puppy, se ezt a royal canin fajtatápot. eleve hülyeségnek tartom az ilyen fajtatápokat...


az enyém Acana Small Breedet kap, és ez az első száraztáp, amit imád és befal. Az enyém a Hill'set is kiköpködte. Csak konzervvel ette meg.


Szóval nekünk ez jön be, az Acana. Szó nélkül befalja. Emellé kap Hill's I/D konzervet főtt rizzsel, mert elég érzékeny a gyomra, hasmenéses.

2010. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
az én kutyám utálja.Én acana szárazzal és Hill's konzervvel etetek(A kettőt keverem)
2010. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez én kutyáim is nagyon válogatósak, és csak a royal canin yorkit, illetve az egyik csak a royal canin sensiblet eszi. Nálunk nagyon bevált. És igen néhány boltba lehet kapni vagy rendelni próba zacsit...
2010. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ugyan nem yorkim van,de a RC-tól szétf@sta csórikám a környéket.

A tápok értékelésében elég gyenge minősítést kapott.

2010. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, mert nekem is yorkim van... de honnan jósoljuk meg, hogy a tiéd megeszi-e vagy sem? :) Az enyém az acanát megeszi, mást soha nem is vettem neki... De a yorki is ugyanolyan kutya, mint a többi, nem kell félteni, bármit elérakhatsz, ha éhes megeszi. Sokan elkényeztetik, azt hiszik valami szobadísz. Ők írják sokszor, hogy "jaj hát az enyém annyira válogatós, meg nem lehet se fürdetni, se fésülni, és nem is szobatiszta" Persze, mert semmi fegyelemre nem volt tanítva a kutya, végülis szobadíszt nem kell nevelgetni alapon... Az enyém a száraztápra úgy lett rászoktatva, hogy játszotta az eszét, hogy nem eszi meg. Semmi gond, elvettem előle, este ugyanazt megkapta... akkor sem kérte. Másnap reggel megint odaadtam, úgy befalta, mint a pinty... Rájött, hogy nem ő a főnök :) És ez igaz minden másra ami nevelésfüggő...

Minőségben egyébként elvileg az ACANA a legjobb, gyakorlatilag tökmindegy, úgysem tudjuk mi van benne...

2010. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

nem fogom kiéheztetni mert egyszer már megcsináltuk vele és hányt:S Akkor eukanuba tápra akartuk rávenni, hogy megegye.

Nem azt kértem, hogy jósoljátok meg, csak érdeklődök, hogy ki eteti ilyen táppal a kutyáját. És nem szobadíszként kezelem, megvan nevelve, de az evés nem az erőssége.

2010. febr. 12. 15:06
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Igen lehet venni pici csomagolásban, vagy esetleg kimérve. De olyan kutya nincs hogy válogatós, legfeljebb te arra nevelted. A kutyának nem kell változatosság. Ha egy tápot meg tudsz venni és szereti és nincs vele baj, nem lesz tőle rosszul akkor az tökéletesen megfelel és nem kell másikat próbálgatni. Amúgy az enyémeknek is hasmenése van a Royal canintól, pedig nem is ölebek.
2010. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hányás teljesen normális... kicsit felment a sava és üres volt a gyomra. Pont akkor ette volna meg a száraztápot :) A kutyák gyomra nem olyan, mint a miénk, a hányás teljesen normális dolog, mivel összevissza mindent felnyalnak! Ha idegentest, legyen az bármi ami nem emészthető, akár egy gombostűnyi dolog, rögtön hánynak. Főleg a kicsik. Ezen nem kell meghatódni, ez normális. Vannak fressnapfban kimérhető tápok, de hogy milyen márkák azt nem tudom sajna.
2010. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

na akkor mondok neked vmit utánna se ette meg, és kapot főtt húst azt viszont megette.

Csak feltettem ezt a kérdést még nem vettem meg a tápot, csak egy ötlet volt. De valószínű nem ruházok be rá, vagy csak próbaképpen egy próba zacsit veszek...

2010. febr. 12. 15:24
 10/23 A kérdező kommentje:
és igenis van olyan kutya ami válogat én ismerek pár kutyás gazdit akinek a kutyusa válogat. Lehet nevelés kérdése nekünk ez nem sikerült...és szerintem nem is fog lassan 3 évesek leszünk:)
2010. febr. 12. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!