Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a yorki royal canin...

Milyen a yorki royal canin adult táp?

Figyelt kérdés

Elsősorban yorkis gazdik válaszát várom, hogy kipróbálták-e már ezt a fajta tápot és bevállt-e nálatok?

Az én yorkim HILL's tápot eszik, nagyon szereti. Csak arra gondoltam kipróbálnánk a royal canin yorki tápot. Bár kiskorában a kölyökkutya tápot (royal canin) nem ette meg...gondolom nagy a valószínűsége, hogy ezt sem.

Nagyon válogatós a kutyám az baj:) Esetleg van vhol olyasmi lehetőség, hogy kostólót lehessen bellőle rendelni? Szóval ilyen kis csomagolást...fölöslegesen nem vennék meg fél kilót.

Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 12. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen apró díszkutyákat szokták az aggódó gazdik a túlzott féltéssel,kényeztetéssel tönkretenni.

Igaza volt,aki leírta,hogyan kell rászoktatni a normális evésre.Én eddig nem tettem,a végén ott tartottunk,hogy a frissen sült marhaszelet nem kellett neki,és kizárólag kézből volt hajlandó enni.4 napig tartott a kiéheztetés,akkor tört meg.Néha most is bepróbálkozik,de eszi/nem eszi,nem kap mást.Az étel ajándék a falkavezértől,így kell felfognia a kutyának.

A Kutya Szövetség mostani számában van egy szenzációs cikk a kistestű kutyák viselkedési problémáiról,többek között a kajáltatásról is,vedd meg,nagyon érdemes!

2010. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kor kérdése.

Amelyik gazdinak válogat a kutyája,ott mindig az ember a hibás.

2010. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Lehet hibás vagyok, de nem fogom éheztetni ha tetszik hanem...amúgy se ez volt a kérdésem.
2010. febr. 12. 15:32
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy táp (a te kutyád esetében a Hill's) beválik, akkor teljesen felesleges másfajta tápok etetésével kísérletezgetni, mert csak elrontja a gyomrát a kajaváltoztatás. Attól, hogy az van ráírva, hogy yorkiknak, attól még egy az egyben ugyanolyan mint a kistestű kutyáknak való tápok.
2010. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem shih-tzum van, egy éves korától shih-tzus fajtatáppal etetem(royal) ő imádja... kutyája válogatja, nekünk nagyon bevált...
2010. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
65%
A royal canin szerintem nem jó szárazeledel.Nincs is benne valodi hus csak husliszt!En mindig ugy vasarolom a kutyakajat h megnezem mennyi % a hustartalma.Es valogatos kutya igenis van.Az enyem is az.
2010. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat=)
2010. febr. 12. 19:28
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
És azt nem tudom,hogy egy ilyen minőségűnek mondott és ilyen árú táp miért okoz hasmenést sok kutyánál.
2010. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazad van kérdező! első vagyok, az enyém is szokott hányni, ha éhezik, ez náluk nem válik be! szóval én azt mondom próbáld ki nála az Acana kistestűeknek való tápot! van belőle 400grammos kiszerelés, kb 800Ft. Állatpatikákban ill. neten lehet kapni!
2010. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Baromira megnyújtotta a yorkimat a RC.

Acana szerintem a legjobb.

2010. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!