Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyafaj...

Szerintetek milyen kutyafaj illik hozzám?

Figyelt kérdés
mma-zok kick box-olok és testépitek (az iméntit hobbi szinten szóval nem egy kigyúrt állat vagyok) 180cm 69kg valamint 16 éves. volt már kutyám és konyítok hozzájuk, a nevelésükhöz betanításukhoz (2 olyan szomszédom is volt akik kutyákat tenyésztettek és tanítgattak néha a kutyákról) katonának készülök ez a célom. a kutyát természetesen tanítanám trükkökre valamint az életben és használatos dolgokra (üljön le meg ilyesmik). ami fontos lenne(!!!):rövid szőr; nagy testalkat; és bújós legyen(értitek)

2015. febr. 24. 16:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Staffordot ne, nem kezdoknek valo es foleg nem 16 eveseknek.
2015. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromban lett az első kutyám. Amikor már volt saját keresetem, munkahelyem, megvolt, hogy hol élek. Amikor biztosítani tudtam a feltételeit. Amikor beállt a napirendem. Egy kutya 15 év. 16 éves vagy. Iskolába jársz. Jön a ballagás, a csajok, a továbbtanulás. És ha más városban tanulsz tovább 2 év múlva?És ha nem jön össze a katonaság és másik városban kapsz csak melót?És ha összejön a katonaság csak úgy elhagyod a kutyád? 16 évesen terveid vannak csak. Öcséd még fiatalabb. Neki lehet ez csak egy fellángolás. Ha nem, majd lesz kutyája, ha felnő. És ha ő is máshol fog élni? Szüleidnek van idejük rá? Mert lehet az ő nyakukon marad, viszont akkor olyat kéne választani ami hozzájuk illik.Ők mit mondtak? Az állatorvos nem olcsó, oltás, chip, kullancsnyakörv, szívfégesség elleni tabletta,féregírtó, minőségi etetés(ez sem 2 ft), kutyaiskola, ami szimtén nem olcsó, és rengeteg foglalkozás, ja meg ami hirtelen nem jutott eszembe. Ha a szüleid szeretnének kutyát, válasszanak ők, vagy menhely és amelyik kutya "megfog" elsőr. Ja és ha öcsédnek lesz kutya akkor miért hozzád illőt keresel? Mivel nem ismerünk, csak tudunk egy-két infot, ezért nem is tudjuk igazán milyen vagy. Miért fontos a rövid szőr? De hogy válaszoljak, szerintem legyen labrador. Rövid szőr, nagy testalkat, bújós családi kutya, ha a szüleidre marad talán nem lesz gond. Bár némelyik elég pörgős. Elég nyugodt a skót juhászkutya, de hosszú a szőre, de nyugis, bújós.
2015. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
figyelj, ha még jó 15évig nem vonulsz be (legyünk optimisták) akkor vállalj csak kutyát! ha ennél elöbbre tervezed akkor ne vegyél magadhoz kutyát. Szerintem indokolnom se kell, mert ha konyítasz hozzá akkor érted és akkor mondjuk tudhatnád, hogy hozzád; Ridgeback, Dobermann illik. Még van néhány pl.: Labrador, Goldi és Dalmata, de ezek közt sok, hogy lebutítva fogalmazzak lusta verzió van. Na de neked aki konyít hozzájuk nem kell magyaráznom.
2015. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!