Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ugatós a mudi?

Mennyire ugatós a mudi?

Figyelt kérdés
Kertes házba szeretnék mudit, de nem tudom mennyire ugatós?

2015. márc. 1. 11:40
 1/6 Timea270 ***** válasza:

Amennyire kell, zavaro, vagy az kell hogy ugasson?

Az attol függ idegen embert macskat vagy mas allatokat ugat az tetmészetes

2015. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon!
2015. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

4 mudit ismerek. Ebből kettő hallgatag tejbe tök, meg se mukkannának semmi pénzért. A harmadik ugatós, de olyan normál ugatást nyomat, játékra hív, stb. De a negyedik...Az is folyamatosan ugat, de azzal a fülsértő, vinnyogós, magas ugatással, alig lehet lekussolni, borzalom :D


Bár ez inkább egyedfüggő szerintem.


Nekem tacskó-bullterrier keverékem van és ő sem tudja sokszor befogni a pofáját XD

2015. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése. Nekem 3 mudim van, de sosem szólt a szomszéd, hogy zavarná az ugatás, pedig nem az a toleráns fajta, simán feljelent ha valami baja van. A házban egyáltalán nem ugatnak, legfeljebb vészhelyzet esetén. Munka közben sem ugatnak, ezt sosem értettem, hogy sok kutyának miért kell végigüvölteni az agilitypályát, kiképzést stb.... Házőrzésnél lehet néha kicsit többet ugatnak mint kéne, vagy több mindent ugatnak meg, de rászólok, és annyi.
2015. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
A mudi nagyon csaholós fajta. Az, hogy nem ugat, azt kb csak úgy tudom elképzelni, hogy a lakásban van. Ha kertben van, akkor elég sokat ugat, és ezt úgy mondom,hogy ismerősöm mudikat tenyészt.
2015. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ismerősöd mudikat tenyészt,de hülyeséget írtál,nekem három mudim van,ok nélkül egyik se ugat..foglalkozok velük,kitünő házörző mindhárom,de nem ugatnak többet mint bármelyik kutya az utcában,legyen sző fajtatisztáról vagy keverékről.Pulik és a terrierek többet ugatnak :D
2015. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!