Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok lakásba?

Milyen kutyát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés
Én gondoltam a beagle-re is ,de megkérdezném ,hogy a beagle méretéhez hasonló kutyák? Nem akarok se túl kicsi ,de se túl nagy kutyát a házba... Várom az ''ajánlataitokat''!:)

2015. márc. 2. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen kutyát választasz a legfontosabb, hogy le legyen mozgatva. Rendszeresen séta legalább 3x naponta 1-2 órás. Ezenkívül nagyon fontos a szocializáció és az agyi fárasztás végett a kutyaiskola is. Főleg ha Beagle-t választasz!!!
2015. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bakó bernadett ***** válasza:
0%
Bernáthegyi, törpe uszkár, foxterrier, whippet, német juhász, skót juhász kutya, berni pásztor, német boxer, csau-csau, dalmata, szálkás szőrű tacskó, európai orosz lajka, pekingi palota kutya, yorkshire terrier, cocker spániel, chihuahua, német rövidszőrű vizsla, német törpe spicc, west highland white terrier és mind 15 cm-71 cm-ig
2015. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Beagle iszonyú mozgékony jószág nekünk is volt de sajnos megszökött az 500 négyzetméteres kertből... Nem találtuk meg soha. A törpe uszkart tudom javasolni, kicsi, aranyos es nincsen szaga!
2015. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez alapjan nehez lenne barmit ajanlani. Semmit nem irtal arrol, hogy mit tudtok a kutyanak nyujtani es mit vartok tole. Mennyit tudnatok mozgatni? Vinnetek suliba? Mennyire akarsz a szorevel foglalkozni? Van 100-150 ezer forintotok egy fajtatiszta kutyara? Mennyi penzt szannatok ra havonta? Akartok valamilyen kutyas sportot uzni vele? Inkabb mpzgekony kutyat akartok, akivel lehet kirandulni, nagyokat jatszani, vagy kanapekutyat, aki akkor a legboldogabb, ha pihenhet a gazdi oleben? A beagle-t elso kutyanak nem javaslom, nehezen nevelheto, makacs kutyak, nagy mozgasigennyel (vadaszkutya!!!).
2015. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A beagle nagy mozgásigényű kutya, jobban érzi magát a szabadban, de ha tutsz vele sokat mozogni (nem csak egy félórás pisi/kaki séta) akkor lakásban is tarthatod. Nekem cavalier king charles spánielem van. Napi 3-4 óra sétával boldogan kibírja. De az alapján amit írtál nem lehet eldönteni.
2015. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!