Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrülök a szomszéd kutyájátó...

Megőrülök a szomszéd kutyájától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 4. éve folyamatosan, egész nap (!!!) ugat és vonyít! Komolyan az agyamra megy most már, a türelmem teljesen elfogyott.

A szomszéd egy idős néni, akinek persze pumi kellett, szerencsétlen pár négyzetméteren van, sétáltatva sose volt.


Szégyellem, de legszívesebben megölném már azt a csóri kutyát, tényleg az őrület szélén állok, nem tudok rendesen aludni, egész éjjel vonyít.. Nem tudok kikapcsolódni, rendesen filmet nézni, mert a háttérben mindig hallom az ugatást.. Szétmegy a fejem tőle..


2015. márc. 2. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Emberek! Ne etessétek a trollt! Esetleg a kérdezőnek kellene segíteni.


Kérdező!

Első körben a nénivel beszélj.

Második körben az utcabeliekkel ÉS a nénivel - tuti, hogy nem te vagy az egyetlen, akit zavar. Ha többen is próbáltok a lelkére beszélni egyszerre, akkor nem tudja a szőnyeg alá söpörni a problémát.

Állatvédők, jegyző, feljelentés legyen az utolsó lehetőség. Állatvédők igazán csak akkor hatásosak, ha valami más bibi is van a kutyával az ugatáson kívül: látványosan elhanyagolt, hiányzik a veszettség elleni oltása, nem elég nagy a kennel/nem elég hosszú a lánc, nincs tető a feje felett stb.

Az aláírásgyűjtős feljelentés igazán nem hatásos. Ha jó fej a bíró, akkor figyelembe veheti az aláírást, de ennyi. Ha cuki, ártalmatlan mamókáról van szó, nem biztos, hogy jó fej lesz a bíró. Az a hatásos, ha többen tesznek feljelentést.


(Been there, done that, bought the T-shirt.)

2015. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Hát szerintem az sem normális aki szerint a kérdezőnek vadidegenek kutyáját kéne sétáltatgatni, hogy az szíveskedjen aztán csöndben maradni... És ezt úgy mondom, hogy 3 kutyám van... Néha a kutyások hatalmas túlzásokba esnek. Nem minden forog a kutyák körül.
2015. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Állatvédőknek szólj, mindenkinek jobb lenne ha elvennék szerencsétlent a "gazdájától".
2015. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a város szélén lakunk, a néninek csak én vagyok a szomszédja. Szemben van 3 eladó ház, a másik oldali szomszédom meg egy nagyon aranyos öreg bácsi, aki siketnéma.. :D

Én voltam már a jegyzőnél, ki se jöttek, mégis "mindent rendben találtak"..


A nénivel már beszéltem sokszor, de olyan tipikus banya..


Más kutyáját meg hagy ne én sétáltassam már, most amúgy is törött lábbal fekszem itthon, ezért borított ki ma ennyire a kutya.. És még 4 hét....

2015. márc. 2. 18:43
 15/15 A kérdező kommentje:

A Noénak szóltam régebben, de elküldtek a francba.. :)) ...

Nem tudom, kihez fordulhatnék, meg hogy mi lenne belőle.. Szerintem ha ezt a kutyát elvennék tőle, hozna ide másikat

2015. márc. 2. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!