Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok el fog szökni?

Mit gondoltok el fog szökni?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kan kutyám. Tavasz végén tudjuk csak ivartalanítani. Már egy jó ideje meg van kötve. Szerintetek elszökne ha elengedném? Kísérleteztem de annyira nem merem mert ha elszökne akkor fellökne minden kicsit és sok kárt tenne. Szerintetek megbánta? Tavaszig elengedhetem?
2015. márc. 3. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A házba nem tudjátok bevinni? Egy szuka így is beszökhet hozzá...
2015. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát esetleg ha lenne bármilyen kapcsolatod a kutyával, mert hordanád sétálni, tanítanád, meg egyáltalán, lennél vele napi 2-3 órát aktívan, akkor meg tudnád jósolni, hogy mit fog csinálni a kutya. Neked jobban kéne ismerned nálunk :) Kezdj el vele foglalkozni, és a kutyának is jobb lesz, neked is, meg a szökés esélye is csökken.
2015. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért szökne el? Kerítés nincs? A láncról elviszed sétálni naponta?
2015. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egész nap vele vele vagyok egy csomó trükköt tud nagyon okos. magas a kerítés de átmászik rajta pedig szúrós.
2015. márc. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!