Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5-6 levelet váltottunk a...

5-6 levelet váltottunk a tenyésztővel már, illetve egyszer telefonáltunk, a legutolsó levelemben rákérdeztem az árra, azóta nem válaszol. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A telefont sem veszi fel, pedig próbáltam többször hívni :(. Kb. egy hónapja, hogy már írtam neki, el is küldtem mégegyszer, hátha nem kapta meg. De semmi, a facebook oldalán viszont rendszeresen posztol.
2015. márc. 8. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, fura emberek ezek a tenyésztők.
2015. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tenyészto ugy van vele hogy ha igazán kell a kutya akkor az ár nem számit. És szerintem most nem tartitt ezzel a kerdessel olyannak aki tenyleg odaadoan gondozná az o keze által kierulo kutyát. Bár valoszinu hogy nem igy van hogy te nem becsulned meg de hat ez a tenyészto magára vette valoszinu...


Milyen fajta kutyát tenyészt...avagy te milyet szerettél/szeretnél magadnak ? :)))

2015. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fura :/


Mondjuk azért mint írtad már beszéltetek.Akkor nem értem 5-6. levélnél miért lenne gond ha rá kérdezel az árra.


Kicsit a tenyésztőkben ezt nem szeretem,hogy ha vki az árról érdeklődik akkor már befarsulnak. Közben ha vkinek nincs random 200 ezer ft-ja kutyára,hanem gyűjteni szeretne,mert jó idegrendszerű szűrt kutyát szeretne.Nem kéne befarsulni. Azt kéne lekoptatni akinek az első levele azzal kezdődik mennyibe kerül a kutya...


De az sincs kizárva vmiért nem látta a leveledet, próbálgasd hívogatni még,de ha nem veszi fel akkor keress másik tenyésztőt.

2015. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ? Ha leír egy számot, annak nyoma van. Számlát úgyse kapsz.
2015. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá facebookon, hogy megkapta-e a leveledet. Azt nem fogja tudja figyelmen kívül hagyni, vagy ha igen, akkor hagyd a fenébe.
2015. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akuminak igaza van.

Másrészről nekem fontos lenne, hogy a tenyésztő szimpatikus legyen, akitől kölyköt hozok. Tudjam, hogy kérdezhetek tőle ha valami gond lenne, stb. Ha valaki annyival nem tisztel meg hogy válaszoljon, akkor hagyd rá.

2015. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis egyetértek akumival, ha ennyire fáj neki a dolog, hagyd és keress egy másik tenyésztőt.
2015. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezek után azért nem igen puncsolnék az illetőnél. Esetleg más számról felhívnám kíváncsiságból, hogy azt felveszi-e. Most komolyan, én semmi kivetnivalót nem találok abban, hogy 5-6. levélben rákérdezel az árra, te is pénzből élsz, nem tudom, mit kell ezt rejtegetni.
2015. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
kérdés az, hogy miről szült az 5-6 levél? Nyilván annak a tartalma sem mindegy. lehet olyanokkal bombáztad, amiből elege lett, és nem is akar kutyát adni. Ha telefonon is beszéltetek, akkor miért nem személyesen kérdezted meg az árról? Az nem titok, sőt lényeges kérdés.
2015. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szólt
2015. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!