Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyusokat ajánlanátok?...

Melyik kutyusokat ajánlanátok? Nagyon intelligens és jó házőrző?

Figyelt kérdés

Nekem Cane Corsom volt eddig. Eddigi legintelligensebb kutyám. Ilyen okos fajtával még nem találkoztam. Könnyű volt tanítani, de nagyon öntörvényű, makacs kutya volt. Nagyon kemény kézzel kellett vele bánni, mire beérett... Szóval valamivel könnyebb esetet szeretnék választani, de hasonlóképp intelligenset. Lehetőleg nagyobb testűt és rövid szőrűt.


Anyukám golden retrivert szeretne :D Azt hittem dobok egy hátast. Elég buta kutya és a szőre is... Akkor már inkább labrador..De megmondom őszintén nekem az sem szimpi. Argentin dog már inkább. Ti mit ajánlanátok?!



#kutya #házőrző #intelligens eb
2015. márc. 15. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valami elektromos riasztó rendszert...
2015. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Német juhászkutya.

Amúgy a Golden benne van a 10 legokosabb kutyafajtába, semmiképp sem buta.

2015. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy fajtatiszta kutya 100 000-től kezdődik. Ennyi pénzért már rendes riasztót/kamerát is vehetnél. Ha kutyát akarsz akkor a németjuhászt ajánlom.
2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

hát barátnőmnek van goldenje,,,elég suta...

az én cane-m sokkal értelmesebb volt.

csak nagyon kimerítő volt a makacsságát helyretenni,,,visszábbvenni

2015. márc. 15. 13:23
 5/21 A kérdező kommentje:
tudom, a cane-m is 250 volt anno, de megérte. egy riasztó nem társ, de a kutya igen.
2015. márc. 15. 13:24
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A nevelésen is múlik hogy milyen okos egy golden. Én a komondort ajánlom, jó házőrző.
2015. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Az oké, h házőrző kell, és van tapasztalatod Cane Corsoval és nagy testű rövid szőrűt szeretnél, de te mit tudsz nyújtani a kutyának? A golden nem buta. Csak nincs vele foglalkozva gondolom. Menhelyi keverék nem jó?
2015. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom nyújtani, hogy szeretem és foglalkozom vele. Lesz egy baromi nagy kert, amiben szaladhat...Persze a Corsot ettől függetlenül is vittem sétálni és vele kutyaiskolába is jártam első perctől. Sokat volt vele foglalkozva. Viszont a kíváncsiságán, természetén, mentalitásán nem tudtam változtatni... :D Makacs egy jószág volt, de nagyon szerettem :D
2015. márc. 15. 13:47
 9/21 anonim ***** válasza:
Rottweiler, dobermann, nemet juhasz, ha sok idod van es komolyan sportolnal vele, akkor malinois.
2015. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az argentin dog semmivel sem könnyebb eset, mint a corso. A németjuhász jó választás lenne, csak nagyon meg kell nézni hogy honnan veszed, mert nagyon gyakori betegség náluk a diszplázia.
2015. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!