Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyusokat ajánlanátok?...

Melyik kutyusokat ajánlanátok? Nagyon intelligens és jó házőrző?

Figyelt kérdés

Nekem Cane Corsom volt eddig. Eddigi legintelligensebb kutyám. Ilyen okos fajtával még nem találkoztam. Könnyű volt tanítani, de nagyon öntörvényű, makacs kutya volt. Nagyon kemény kézzel kellett vele bánni, mire beérett... Szóval valamivel könnyebb esetet szeretnék választani, de hasonlóképp intelligenset. Lehetőleg nagyobb testűt és rövid szőrűt.


Anyukám golden retrivert szeretne :D Azt hittem dobok egy hátast. Elég buta kutya és a szőre is... Akkor már inkább labrador..De megmondom őszintén nekem az sem szimpi. Argentin dog már inkább. Ti mit ajánlanátok?!



#kutya #házőrző #intelligens eb
2015. márc. 15. 13:02
1 2 3
 21/21 Trogdor ***** válasza:

Golden retriever buta kutya? ennél nagyobb ostobaságot még életemben nem hallottam :DDDd jesszus

Az egyik legtaníthatóbb és legokosabb kutyafajta a világon..

Olvass utána legalább mielőtt hülyeséget irsz le

2019. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!