Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert ilyen baratsagos velem...

Miert ilyen baratsagos velem ez a kutya?

Figyelt kérdés

Egy malinois kanrol van szo. Orzo-vedo kutya, tobben is dolgoztak vele mar, mindenkit megharapott eddig. Ha ideges vagy csak izgatott, akkor nem nezi, ki van ott, harap, a kajajat meg foleg nagyon felti, olyankor a kozelebe sem lehet menni.

Most kb 1 hete en vigyazok ra. Ugyan gyerekkorom ota kutyazom, szerintem ertek is hozzajuk, de nem tartom magam se szakertonek, se kutyasuttogonak. Nem erzem, hogy barmi mast csinalnek, mint akik eddig gondoztak. Nem vagyok kulonosebben hatarozott vagy eros se. Megis en vagyok az egyetlen, aki gyakorlatilag barmit megcsinalhat vele, a szajaban turkalhatok, mikozben eszik es o csak a farkat csovalja, oda se morrant. Mi lehet az oka? Osszefugghet azzal, hogy en vagyok az elso noi gondozoja? Vagy egyszeruen csak szimpatikusabb vagyok neki?


2015. márc. 16. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok kutya tesz különbséget a nemek között, valamint az én szélsőségesen baràtságos kutyáimnak is van pár ember, akik nem jöhetnek hozzájuk közel (morog, borzol, hátrál)

Szerintem a kérdésedre csak úgy kaphatsz hozzávetőleves választ, ha bemutatsz a kutyának egy másik női gondozót...

2015. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, csak egyetlen not sem ismerek, aki hajlando lenne a kozelebe menni. :)
2015. márc. 16. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kutyák akik szinte ok nélkül szimpatizálnak valakivel és vannak olyanok akik ok nélkül utál vkit

Én is voltam ugy hogy mindenlit bántot a szomszéd kutyája csak a gazdáját meg engem nem :)

2015. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legviccesebb, hogy aki legutobb dolgozott vele, mindig jatszotta nekem az eszet, hogy ez a kutya engem megenne reggelire, ha megprobalnam elvinni setalni, meg folyton kritizalt, aztan most kuldozgetem a videokat, ahol pl etetes kozben baratsagos velem. Olyan jo erzes. :)))
2015. márc. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!