Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két pórázom van, soha nem...

Két pórázom van, soha nem vertem meg egyikkel sem a kutyámat mégis ha az egyiket meglássa a kezemben akkor összerezzen, fél és tiltakozik. Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A felvezető pórázt csak kiállításon használom, mihelyst meglássa a kezemben fél, remeg, leütött fejjel ál, nem akar mozdulni, nem tudok gyakorolni vele mert nem akar futni.


Soha nem vertem meg pórázzal ( és máshogy sem) mégis nagyon fél. Mit tegyek??? Miért van ez? Egyszerűen nem tudom őt beállítani mert fél és úgy áll mint akit kínoznak.


2015. márc. 19. 13:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Én biztos, hogy azt a pórázt használnám továbbra is, ami benne a feszkót kiváltja, csak a stratégián változtatnék.

El kell érned, hogy a kutya gondtalanul, mindenféle feszültség nélkül mozogjon, álljon a mumus pórázt viselve."

Én k szigorú vagyok a kutyáimmal, de hogy nem szarakodnék egy póráz miatt, az biztos.

2015. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!