Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám utálja az embereket,...

A kutyám utálja az embereket, agresszív velük szemben. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Én 100% osan tudok neki parancsolni az én jelenlétemben egy idegen ember megtudja simogatni igaz látom a kutyámon hogy nem élvezi mert legszívesebben oda kapna neki de azért eltűri. A gondom az hogy a család többi tagja nem tud neki parancsolni ha idegen jön becsönget a kutyám úgy támad mint egy vadállat durván ugat hátán szőr felborzolva, és nyilván meg is harapná őket. És az a baj hogy ezáltal kapom a beszolásokat hogy milyen hülye kutyám van másoktól. Mit tudnék csinálni hogy az embereket akkor is szeresse mikor én nem vagyok ott (illetve akkor sem szereti őket csak eltüri ) . Azért is baj ez mert mi van akkor ha elszökik ? megeszi az embereket ? Köszi a segítséget!
2015. márc. 27. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy nem szívesen engedi magát simogatni idegenektől, és az, hogy őrült módjára viselkedik kerítésen belül, két különböző dolog. Nem minden kutya megy át macskába, és dorombol bármilyen idegennek. Ha emberek között közömbösen viselkedik, akkor azzal nincs semmi gond. Ha simogatni akarják, közöld, hogy nem kedveli.

Az otthoni viselkedését pedig meg kell változtatni. Ha idegen csenget, csak jelezni van joga. Utána már az ember dolga, mit tesz az idegennel.

Hogy ne szökhessen el, arról neked kell gondoskodnod.

Mennyi idős a kutyád?

2015. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Akkor már felnőtt korában hoztátok el?


De amúgy jól írja az előttem szóló.A német juhász bizalmatlan szokott lenni az idegenekkel.Vannak egyedek akik kevésbé, vannak akik meg jobban bizalmatlanok.


Az,hogy te 100%-osan tudod kordában tartani ezt.Az nagyon jó!!!


Viszont egy német juhászról beszélünk nem egy labradorról aki minden ember cimborája akar lenni.


Fogadd el,hogy ilyen,te tudod kontrollálni és ez a lényeg.

Ha meg jönnek akkor kénytelenek vagytok bezárni.


Ha meg egy ember rajongó,idegenekkel is barátkozós kutyát szerettél volna akkor egy labi vagy vizsla jobb választás lett volna.

2015. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!