Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert haborodnak fel azon...

Miert haborodnak fel azon hogy igy tartom a kutyaimat?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy falun élek,itt még sokan eszköznek tekintik a kutyat. Ertsd : Én :aranyos ez a kis tacskó. Gazda: Ja,jó patkányzónak.Kb ez itt a mentalitás. Ha megfogja a tyukot,vagy megeszi a tojást,agyonlövik.Ha beteg,es mar tenyleg menthetetlen,akkorsem ismerik az altatast,inkabb agyonutik...pl Itt nem sétáltatnak egy kutyát sem,sőt még furcsán is néznek rám ha kiviszem. Aztán feltettem fészbukra egy képet,ahol velem egy ágyban van a kutya. Hozzatennem,TISZTA ,furdetett kutya.És egyből fujjogtak az ismerősök,hogy ez undorító,en igenytelen vagyok. Egyik lany ismerosomnek problemas a kutyaja (dominancia),probaltam neki segiteni hogy elmagyarazzam a falkavezer dolgokat,de szerinte ez baromság,mondta is hogy hagyjuk.Sok a láncon tartott kutya is...itt nincs kedvtelésből tartott állat,itt mindet a haszna miatt tartjak..a lovakkal huzatjak az egesz csaladot vegig a falun ,megpakolva szalma bálákkal(sztem kinzas,akarmilyen eros is egy ló) A kutya meg patkányzó,meg a macskát is csak arra tartják...amikor kerdeztem mit eszik a cica ,aztmondta nem sokszor ad neki, mert egereszik...mikor jut el falura a NORMALIS GONDOLKODAS?
2015. márc. 30. 19:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Bocs
2015. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!