Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?...

Mit csináljak a kutyámmal? Miért pakol szét?

Figyelt kérdés
Minden reggelre csatatérré változik az udvar, mert újabban a kutyám szétpakol mindent. (labrador)
2015. márc. 31. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, elfoglalja magát. Több fárasztás, esténként hosszú séta, éjjelre pedig aludjon bent.
2015. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat én se tudnék mondani, túlragozni meg felesleges. ;o)
2015. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban kifejthetted volna ezt a kérdést, mert nem igazán értem... Valószínűleg unatkozik. Több időt kell vele tölteni, egy héten többször is kivinni sétálni, vagy venni mellé egy másik kutyát, akivel játszhat bármikor, amikor unatkozna. Szóval, szánj rá több időt, és ezt a másik kutyát meg gondold meg. :)
2015. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg sajnos bokatöréssel fekszem, 3. hete nem nagyon tudok vele foglalkozni. Úgy fogadtuk örökbe január végén, 2 hétig nem csinálta, de amint megszokta a környezetet, azóta igen. Lehet, hogy pont ezért adták örökbe, nem tudom. Vagy arra is gondoltam, hogy esetleg azért csinálja, mert "tüzel", és nem bír magával.
2015. ápr. 2. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

"3 hete nem nagyon tudok vele foglalkozni" - meg is válaszoltad a kérdést magadnak.

Ha felépültél, kezdj el vele intenzíven törődni: napi séta, futtatás, nevelés, trükkök tanítása. Nem a kutya tehet róla, hogy nincsenek lekötve az energiái. Sajnos ez esetben tök normális a viselkedése.

2015. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!