Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom nyersen etetni...

Nem tudom nyersen etetni (BARF) a kutyámat, mert nem eszi meg a zöldséget, gyümölcsöt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne mégis áttérni a nyers etetésre ha csak a húst eszi meg. Nagytestű, gondolom, nem egészséges ha csak húst eszik.
2015. ápr. 4. 14:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
oké, akkor nem hülyeség, de kérdem én a párolt zöldség hogy fér bele a "kutyák természetes táplálkozásához ez áll közelebb" állásponthoz? mert az elfogott leölt állat béltartalma is párolt zöldséget tartalmaz, vagy mi? na mindegy, hát akkor párolj, reszelj! :)
2015. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A zsákmány gyomrából a farkasok már megrágva, félig megemésztve eszik a zöldséget/gyümölcsöt a vadonban.
2015. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet van valami a pürésítésben...Ha válogat jobban megeszi! Nekem hál isten eddig mindent megeszik a répát néha egészbe megkapja csemegének nyersen jót tesz a fogaknak is stb...
2021. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!