Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel hizlaljam a Vizslát?

Mivel hizlaljam a Vizslát?

Figyelt kérdés

Mit adjak a kan Vizslámnak (2.5éves), hogy hízzon? Reggelente levest kap amibe kenyér van aprítva. Néha konzervet is kap, de nem nagyon hízik. Nem mondom, hogy tök gebe, de azt se lehet rá mondani, hogy jó húsba van. Mit adjak amitől hízhatna?

Tudom, hogy nem kell neki daginak lenni.


Féregtelenítve van.


2010. febr. 19. 17:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem értitek...írtam, hogy rendszeresen mozog velem együtt, és tudom, hogy nem kövérek. De mégse látszik annyira meg rajta, hogy mennyit eszik.
2010. febr. 23. 13:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát de te sem érted meg, hogy nem mindegy mit eszik, adsz neki száraz tápot kevesebbet fog enni. És az is jobban meglátszik rajta. És ha csak az udvaron van, akkor csak hiszed hogy sokat mozog, én ha viszem a kutyám a 10 kilométer nagy részét futva teszi meg. De mindegy leszavazhatsz ha nem akarod megérteni, száraz táp, meg futtatás akkor fejlődik, ha hízlalni akarod forráz le neki darát és zárd ólba, és megértjük amit mondasz, de minek kérdezel ha nem hiszel senkinek?
2010. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mostmár ne is válaszoljatok inkább mert ti nem értitek meg. Az nem azt jelenti h csak a kertben mászkál. Kap mindenféle kaját konzervet, tápot, maradékot. És sokat mozog (látom) mert én vagyok kint vele. Mindegy elég.
2010. febr. 24. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!